Oekraïne » Kubok 2016/2017 » Programma
1e Ronde |
20.07.2016 |
|
Arsenal Bila Tserkva |
- |
Balkany Zorya |
0:0 Toeg. |
|
|
16:30 |
Hirnyk Sosnivka |
- |
Rukh Vynnyky |
0:3 |
|
|
17:00 |
Nyva-V Vinnytsia |
- |
FK Podillya-Khmelnitskiy |
3:1 |
|
|
17:00 |
Ahrobiznes TSK Romny |
- |
FC Nikopol-NPHU |
3:1 |
|
|
18:00 |
Metalurg Zaporizhya |
- |
Zhemchuzhyna Odesa |
1:2 |
|
2e Ronde |
10.08.2016 |
16:00 |
Balkany Zorya |
- |
FC Cherkaskyi Dnipro |
0:1 |
|
|
16:00 |
Enerhiya Nova Kakhovka |
- |
Zhemchuzhyna Odesa |
0:2 |
|
|
16:00 |
Myr Hornostayivka |
- |
Avangard Kramatorsk |
1:0 |
|
|
16:30 |
Kristal Kherson |
- |
Naftovik-Ukrnafta |
1:4 |
|
|
17:00 |
FK Ternopil |
- |
Skala Stryi |
1:0 |
|
|
17:00 |
Kolos Kovalivka |
- |
NK Veres |
1:2 n.v. |
|
|
17:00 |
PFC Sumy |
- |
FK Illichivets |
0:1 n.v. |
|
|
17:00 |
Inhulets Petrove |
- |
MFK Mikolaiv |
1:2 d.p. |
|
|
17:00 |
FK Kremin |
- |
Real Pharma Odessa |
1:2 |
|
|
17:00 |
Rukh Vynnyky |
- |
Arsenal Kiev |
2:3 |
|
|
17:00 |
FK Poltava |
- |
FK Bukovina |
1:0 |
|
|
17:00 |
Ahrobiznes TSK Romny |
- |
Nyva-V Vinnytsia |
0:2 |
|
|
18:00 |
Helios Kharkiv |
- |
Desna Chernigov |
0:1 |
|
|
18:00 |
FK Obolon-Brovar |
- |
Hirnyk-Sport |
1:0 n.v. |
|
3e Ronde |
21.09.2016 |
15:00 |
FK Poltava |
- |
Zirka Kropyvnytskyi |
1:0 (1:0)
|
|
|
15:00 |
Zhemchuzhyna Odesa |
- |
Karpaty Lviv |
4:5 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
15:30 |
Myr Hornostayivka |
- |
NK Veres |
1:2 (1:1)
|
|
|
16:00 |
Nyva-V Vinnytsia |
- |
MFK Mikolaiv |
0:2 (0:0)
|
|
|
16:00 |
Desna Chernigov |
- |
Arsenal Kiev |
1:0 (0:0)
|
|
|
17:00 |
Naftovik-Ukrnafta |
- |
Chernomorets Odessa |
2:0 (1:0)
|
|
|
17:00 |
FK Illichivets |
- |
FK Ternopil |
2:0 (2:0)
|
|
|
17:30 |
FC Cherkaskyi Dnipro |
- |
FK Stal Kamjanske |
1:3 (1:0)
|
|
|
18:30 |
Volyn Lutsk |
- |
Olimpik Donetsk |
2:1 (0:0)
|
|
22.09.2016 |
15:00 |
Real Pharma Odessa |
- |
FK Obolon-Brovar |
0:2 (0:0)
|
|
Achtste finale |
26.10.2016 |
13:00 |
FK Poltava |
- |
Karpaty Lviv |
2:1 (2:0)
|
|
|
14:00 |
NK Veres |
- |
Vorskla Poltava |
0:1 (0:1)
|
|
|
14:00 |
Desna Chernigov |
- |
Dnipro Dnipropetrovsk |
6:7 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
16:00 |
FK Illichivets |
- |
FK Stal Kamjanske |
4:2 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
|
17:00 |
Naftovik-Ukrnafta |
- |
Volyn Lutsk |
2:1 (1:0)
|
|
|
17:30 |
MFK Mikolaiv |
- |
FK Obolon-Brovar |
5:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
18:00 |
Dinamo Kiev |
- |
Zorya Lugansk |
5:2 (1:1, 2:2) n.v.
|
|
|
18:30 |
Shakhtar Donetsk |
- |
FK Oleksandriya |
2:1 (1:0)
|
|
Kwartfinale |
26.11.2016 |
16:00 |
MFK Mikolaiv |
- |
FK Illichivets |
4:2 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
30.11.2016 |
18:00 |
Dnipro Dnipropetrovsk |
- |
Vorskla Poltava |
1:0 (0:0)
|
|
05.04.2017 |
|
FK Poltava |
- |
Shakhtar Donetsk |
0:3 Toeg. |
|
|
16:00 |
Naftovik-Ukrnafta |
- |
Dinamo Kiev |
0:1 (0:1)
|
|
Halve Finale |
26.04.2017 |
17:00 |
MFK Mikolaiv |
- |
Dinamo Kiev |
0:4 (0:1)
|
|
|
19:00 |
Shakhtar Donetsk |
- |
Dnipro Dnipropetrovsk |
1:0 (0:0)
|
|
Finale |
17.05.2017 |
20:00 |
Shakhtar Donetsk |
- |
Dinamo Kiev |
1:0 (0:0)
|
|