Zweden » Svenska Cupen 2018/2019 » Programma
1e Ronde |
15.05.2018 |
19:00 |
Växjö BK |
- |
FK Karlskrona |
1:2 |
|
16.05.2018 |
19:00 |
Karlbergs BK |
- |
Vasalunds IF |
3:2 |
|
22.05.2018 |
19:00 |
Hässleholms IF |
- |
Kristianstad FC |
1:0 |
|
|
19:30 |
IF Sylvia |
- |
Oskarshamns AIK |
2:0 |
|
23.05.2018 |
19:00 |
Enskede IK |
- |
Sollentuna FK |
2:1 |
|
|
19:45 |
Tyresö FF |
- |
Arameisk-Syrianska IF |
0:3 |
|
29.05.2018 |
19:00 |
Lindome GIF |
- |
Tvååkers IF |
3:1 |
|
|
19:45 |
Brottby SK |
- |
IFK Haninge |
4:2 |
|
30.05.2018 |
19:15 |
IS Halmia |
- |
Eskilsminne IF |
0:1 |
|
06.06.2018 |
15:00 |
Tranås FF |
- |
Smedby AIS |
1:2 |
|
|
17:00 |
Gamla Upsala SK |
- |
Strömsbergs IF |
4:5 (0:1, 2:2, 2:2) d.p. |
|
12.06.2018 |
19:00 |
Växjö United |
- |
Dalstorps IF |
5:1 |
|
|
19:30 |
Skoftebyns IF |
- |
Stenungsunds IF |
3:1 n.v. |
|
13.06.2018 |
19:15 |
IFK Lidingö FK |
- |
Akropolis IF |
0:1 |
|
|
19:30 |
IFK Aspudden-Tellus |
- |
Nyköpings BIS |
1:4 d.p. |
|
21.06.2018 |
19:00 |
Motala AIF |
- |
Husqvarna FF |
5:3 n.v. |
|
26.06.2018 |
18:45 |
Österlen FF |
- |
Lunds BK |
2:3 |
|
|
19:00 |
Hisingsbacka FC |
- |
Utsiktens BK |
3:1 n.v. |
|
|
19:00 |
FK Besa |
- |
FC Rosengård 1917 |
0:5 |
|
|
19:00 |
Eslövs BK |
- |
Torns IF |
0:2 n.v. |
|
|
19:00 |
IFK Åmål |
- |
Karlstad BK |
2:3 |
|
|
19:30 |
IFK Timrå |
- |
Friska Viljor FC |
1:6 |
|
|
20:00 |
Hudiksvalls FF |
- |
IFK Östersund |
7:0 |
|
27.06.2018 |
19:00 |
IFK Luleå |
- |
Team ThorenGruppen FF |
0:2 |
|
|
19:00 |
FC Gute |
- |
Värmdö IF |
2:1 |
|
|
19:30 |
Kvarnsvedens IK |
- |
Sandvikens IF |
0:2 |
|
03.07.2018 |
19:30 |
Onsala BK |
- |
Assyriska BK |
1:3 |
|
|
20:00 |
Alingsås IF |
- |
Sävedalens IF |
1:6 |
|
04.07.2018 |
19:00 |
IFK Falköping FF |
- |
Assyriska Turabdin IK |
0:3 |
|
|
19:00 |
Lidköpings FK |
- |
Skövde AIK |
0:3 |
|
|
19:00 |
Syrianska FC |
- |
Västerås SK |
0:7 |
|
|
19:00 |
Karlslunds IF |
- |
Carlstad United BK |
1:4 n.v. |
|
2e Ronde |
15.08.2018 |
18:00 |
Karlstad BK |
- |
Gefle IF |
1:0 (0:0)
|
|
21.08.2018 |
18:30 |
Team ThorenGruppen FF |
- |
AFC Eskilstuna |
0:3 (0:1)
|
|
|
18:30 |
Strömsbergs IF |
- |
IK Sirius |
0:4 (0:3)
|
|
|
18:30 |
Karlbergs BK |
- |
Dalkurd FF |
1:2 (0:0, 1:1) n.v.
|
|
|
18:30 |
Skoftebyns IF |
- |
Falkenbergs FF |
1:4 (0:3)
|
|
|
18:30 |
Hässleholms IF |
- |
Trelleborgs FF |
3:2 (1:1, 2:2) n.v.
|
|
22.08.2018 |
17:30 |
Nyköpings BIS |
- |
GIF Sundsvall |
3:2 (0:0, 1:1) n.v.
|
|
|
18:00 |
FC Rosengård 1917 |
- |
Landskrona BoIS |
2:0 (2:0)
|
|
|
18:00 |
Assyriska Turabdin IK |
- |
Kalmar FF |
3:1 (1:1)
|
|
|
18:00 |
Sävedalens IF |
- |
Halmstads BK |
0:2 (0:0)
|
|
|
18:30 |
Hudiksvalls FF |
- |
Jönköpings Södra IF |
1:3 (0:0)
|
|
|
18:30 |
IF Sylvia |
- |
Djurgårdens IF |
0:4 (0:2)
|
|
|
18:30 |
Eskilsminne IF |
- |
Helsingborgs IF |
1:0 (0:0)
|
|
|
18:30 |
FK Karlskrona |
- |
Varbergs BoIS |
0:6 (0:2)
|
|
|
18:30 |
Motala AIF |
- |
IF Elfsborg |
0:4 (0:4)
|
|
|
18:30 |
Växjö United |
- |
BK Häcken |
0:5 (0:4)
|
|
23.08.2018 |
18:00 |
Carlstad United BK |
- |
Hammarby IF |
0:3 (0:2)
|
|
|
18:30 |
Brottby SK |
- |
IFK Norrköping |
0:10 (0:4)
|
|
|
18:30 |
Enskede IK |
- |
Degerfors IF |
1:2 (0:0, 1:1) n.v.
|
|
|
18:30 |
Arameisk-Syrianska IF |
- |
IK Frej |
1:2 (0:1)
|
|
|
18:30 |
FC Gute |
- |
Östersunds FK |
2:5 (0:3)
|
|
|
18:30 |
Akropolis IF |
- |
Örebro SK |
1:2 (0:0)
|
|
|
18:30 |
Västerås SK |
- |
IK Brage |
1:3 (0:3)
|
|
|
18:30 |
Sandvikens IF |
- |
AIK Solna |
0:2 (0:1)
|
|
|
18:30 |
Friska Viljor FC |
- |
IF Brommapojkarna |
1:3 (0:1) n.v.
|
|
|
18:30 |
Smedby AIS |
- |
GAIS Göteborg |
0:3 (0:1)
|
|
|
18:30 |
Assyriska BK |
- |
IFK Värnamo |
0:5 (0:3)
|
|
|
18:30 |
Lindome GIF |
- |
Norrby IF |
0:1 (0:0)
|
|
|
18:30 |
Skövde AIK |
- |
Östers IF |
0:3 (0:1)
|
|
|
18:30 |
Hisingsbacka FC |
- |
Örgryte IS |
1:5 (1:4)
|
|
|
18:30 |
Torns IF |
- |
IFK Göteborg |
0:4 (0:1)
|
|
22.11.2018 |
19:00 |
Lunds BK |
- |
Malmö FF |
0:2 (0:0)
|
|
Groep 1 |
16.02.2019 |
14:00 |
AIK Solna |
- |
Jönköpings Södra IF |
1:0 (1:0)
|
|
|
14:00 |
Örgryte IS |
- |
Norrby IF |
2:0 (1:0)
|
|
24.02.2019 |
17:00 |
Norrby IF |
- |
AIK Solna |
1:1 (1:1)
|
|
|
17:00 |
Örgryte IS |
- |
Jönköpings Södra IF |
1:2 (1:0)
|
|
02.03.2019 |
14:00 |
Jönköpings Södra IF |
- |
Norrby IF |
1:0 (1:0)
|
|
|
14:00 |
AIK Solna |
- |
Örgryte IS |
1:0 (0:0)
|
|
Groep 2 |
17.02.2019 |
15:00 |
Assyriska Turabdin IK |
- |
AFC Eskilstuna |
0:4 (0:3)
|
|
|
17:00 |
IFK Norrköping |
- |
IFK Värnamo |
3:1 (1:0)
|
|
22.02.2019 |
19:00 |
Assyriska Turabdin IK |
- |
IFK Norrköping |
0:2 (0:1)
|
|
23.02.2019 |
16:00 |
AFC Eskilstuna |
- |
IFK Värnamo |
4:0 (1:0)
|
|
02.03.2019 |
14:00 |
IFK Värnamo |
- |
Assyriska Turabdin IK |
3:4 (2:1)
|
|
|
14:00 |
IFK Norrköping |
- |
AFC Eskilstuna |
1:1 (0:1)
|
|
Groep 3 |
17.02.2019 |
15:00 |
Malmö FF |
- |
Degerfors IF |
3:2 (1:1)
|
|
|
15:00 |
Falkenbergs FF |
- |
Östers IF |
1:2 (0:1)
|
|
23.02.2019 |
16:00 |
Falkenbergs FF |
- |
Degerfors IF |
2:1 (0:1)
|
|
25.02.2019 |
19:00 |
Östers IF |
- |
Malmö FF |
2:1 (0:0)
|
|
02.03.2019 |
16:00 |
Degerfors IF |
- |
Östers IF |
1:3 (0:1)
|
|
|
16:00 |
Malmö FF |
- |
Falkenbergs FF |
2:0 (2:0)
|
|
Groep 4 |
18.02.2019 |
19:00 |
Hammarby IF |
- |
Varbergs BoIS |
3:0 (1:0)
|
|
|
19:00 |
Eskilsminne IF |
- |
Dalkurd FF |
0:2 (0:1)
|
|
24.02.2019 |
15:00 |
Eskilsminne IF |
- |
Hammarby IF |
1:1 (1:1)
|
|
|
15:00 |
Dalkurd FF |
- |
Varbergs BoIS |
1:0 (1:0)
|
|
04.03.2019 |
19:00 |
Varbergs BoIS |
- |
Eskilsminne IF |
1:1 (1:0)
|
|
|
19:00 |
Hammarby IF |
- |
Dalkurd FF |
3:1 (2:1)
|
|
Groep 5 |
16.02.2019 |
14:00 |
BK Häcken |
- |
IK Brage |
6:1 (4:0)
|
|
|
14:00 |
FC Rosengård 1917 |
- |
IF Brommapojkarna |
1:3 (0:1)
|
|
24.02.2019 |
15:00 |
FC Rosengård 1917 |
- |
BK Häcken |
0:4 (0:2)
|
|
|
15:00 |
IF Brommapojkarna |
- |
IK Brage |
4:2 (0:1)
|
|
02.03.2019 |
16:00 |
IK Brage |
- |
FC Rosengård 1917 |
4:2 (1:0)
|
|
|
16:00 |
BK Häcken |
- |
IF Brommapojkarna |
1:0 (0:0)
|
|
Groep 6 |
16.02.2019 |
16:00 |
Östersunds FK |
- |
Halmstads BK |
0:0 (0:0)
|
|
|
16:00 |
Karlstad BK |
- |
IK Sirius |
1:2 (0:1)
|
|
23.02.2019 |
14:00 |
Karlstad BK |
- |
Östersunds FK |
3:2 (1:1)
|
|
|
14:00 |
IK Sirius |
- |
Halmstads BK |
1:2 (1:2)
|
|
03.03.2019 |
15:00 |
Halmstads BK |
- |
Karlstad BK |
1:1 (1:0)
|
|
|
15:00 |
Östersunds FK |
- |
IK Sirius |
3:0 (1:0)
|
|
Groep 7 |
17.02.2019 |
15:00 |
Djurgårdens IF |
- |
IK Frej |
2:1 (1:0)
|
|
|
15:00 |
Hässleholms IF |
- |
IF Elfsborg |
1:5 (1:1)
|
|
23.02.2019 |
14:00 |
Hässleholms IF |
- |
Djurgårdens IF |
0:3 (0:2)
|
|
|
14:00 |
IF Elfsborg |
- |
IK Frej |
1:1 (0:1)
|
|
03.03.2019 |
15:00 |
IK Frej |
- |
Hässleholms IF |
7:0 (2:0)
|
|
|
15:00 |
Djurgårdens IF |
- |
IF Elfsborg |
3:2 (0:1)
|
|
Groep 8 |
16.02.2019 |
16:00 |
Örebro SK |
- |
GAIS Göteborg |
2:1 (1:0)
|
|
17.02.2019 |
15:00 |
Nyköpings BIS |
- |
IFK Göteborg |
0:2 (0:1)
|
|
24.02.2019 |
15:00 |
Nyköpings BIS |
- |
Örebro SK |
1:0 (0:0)
|
|
26.02.2019 |
14:00 |
IFK Göteborg |
- |
GAIS Göteborg |
0:3 Toeg.
|
|
03.03.2019 |
17:00 |
GAIS Göteborg |
- |
Nyköpings BIS |
4:3 (1:2)
|
|
|
17:00 |
Örebro SK |
- |
IFK Göteborg |
3:3 (3:1)
|
|
Kwartfinale |
09.03.2019 |
14:00 |
BK Häcken |
- |
GAIS Göteborg |
4:1 (1:0)
|
|
|
16:00 |
Östers IF |
- |
AIK Solna |
2:4 (1:1, 2:2) n.v.
|
|
10.03.2019 |
15:00 |
Djurgårdens IF |
- |
Hammarby IF |
4:2 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
17:00 |
AFC Eskilstuna |
- |
Halmstads BK |
2:1 (1:0, 1:1) n.v.
|
|
Halve Finale |
16.03.2019 |
18:15 |
Djurgårdens IF |
- |
BK Häcken |
2:3 (2:1, 2:2) n.v.
|
|
17.03.2019 |
18:15 |
AIK Solna |
- |
AFC Eskilstuna |
5:6 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
Finale |
30.05.2019 |
15:00 |
BK Häcken |
- |
AFC Eskilstuna |
3:0 (1:0)
|
|