U | WIT Georgia | - | Baník Ostrava | 0:6 (0:1) | ||
R | Baník Ostrava | - | WIT Georgia | 0:0 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 16:00 | R: 22.07.2010 18:00 | Winnaars: Baník Ostrava | ||||
U | FK Atyrau | - | Győri ETO FC | 0:3 (0:1) | ||
R | Győri ETO FC | - | FK Atyrau | 2:0 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 16:00 | R: 22.07.2010 20:30 | Winnaars: Győri ETO FC | ||||
U | Tauras Tauragė | - | APOEL Nicosia | 0:3 (0:0) | ||
R | APOEL Nicosia | - | Tauras Tauragė | 3:1 (1:0) | ||
U: 15.07.2010 17:00 | R: 22.07.2010 19:00 | Winnaars: APOEL Nicosia | ||||
U | FK Rabotnički | - | Mika FC | 1:0 (0:0) | ||
R | Mika FC | - | FK Rabotnički | 0:0 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 17:00 | R: 22.07.2010 15:00 | Winnaars: FK Rabotnički | ||||
U | Valletta FC | - | Ruch Chorzów | 1:1 (0:1) | ||
R | Ruch Chorzów | - | Valletta FC | 0:0 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 17:00 | R: 22.07.2010 20:00 | Winnaars: Ruch Chorzów | ||||
U | OFK Beograd | - | Torpedo Zhodino | 2:2 (1:1) | ||
R | Torpedo Zhodino | - | OFK Beograd | 0:1 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 17:30 | R: 22.07.2010 17:00 | Winnaars: OFK Beograd | ||||
U | FK Ventspils | - | FK Teteks | 0:0 (0:0) | ||
R | FK Teteks | - | FK Ventspils | 3:1 (2:0) | ||
U: 15.07.2010 18:00 | R: 22.07.2010 16:30 | Winnaars: FK Teteks | ||||
U | FC Honka | - | Bangor City | 1:1 (1:0) | ||
R | Bangor City | - | FC Honka | 2:1 (0:1) | ||
U: 15.07.2010 18:00 | R: 22.07.2010 20:30 | Winnaars: Bangor City | ||||
U | FK Baku | - | FK Budućnost Podgorica | 0:3 (0:1) | ||
R | FK Budućnost Podgorica | - | FK Baku | 1:2 (0:2) | ||
U: 15.07.2010 18:00 | R: 22.07.2010 21:00 | Winnaars: FK Budućnost Podgorica | ||||
U | Austria Wien | - | Široki Brijeg | 2:2 (0:1) | ||
R | Široki Brijeg | - | Austria Wien | 0:1 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 18:00 | R: 22.07.2010 18:00 | Winnaars: Austria Wien | ||||
U | ND Gorica | - | Randers FC | 0:3 (0:0) | ||
R | Randers FC | - | ND Gorica | 1:1 (1:0) | ||
U: 15.07.2010 18:00 | R: 22.07.2010 19:00 | Winnaars: Randers FC | ||||
U | FC Olimpia Bălți | - | Dinamo Boekarest | 0:2 (0:1) | ||
R | Dinamo Boekarest | - | FC Olimpia Bălți | 5:1 (3:0) | ||
U: 15.07.2010 18:00 | R: 22.07.2010 19:45 | Winnaars: Dinamo Boekarest | ||||
U | MyPa-47 | - | UE Sant Julià | 3:0 (1:0) | ||
R | UE Sant Julià | - | MyPa-47 | 0:5 (0:2) | ||
U: 15.07.2010 18:00 | R: 23.07.2010 18:30 | Winnaars: MyPa-47 | ||||
U | IF Elfsborg | - | FC Iskra-Stal | 2:1 (0:0) | ||
R | FC Iskra-Stal | - | IF Elfsborg | 0:1 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 18:00 | R: 22.07.2010 19:00 | Winnaars: IF Elfsborg | ||||
U | FC Zestafoni | - | FK Dukla Banská Bystrica | 3:0 (1:0) | ||
R | FK Dukla Banská Bystrica | - | FC Zestafoni | 1:0 (1:0) | ||
U: 15.07.2010 18:00 | R: 22.07.2010 17:00 | Winnaars: FC Zestafoni | ||||
U | Dinamo Minsk | - | JK Sillamäe Kalev | 5:1 (2:0) | ||
R | JK Sillamäe Kalev | - | Dinamo Minsk | 0:5 (0:3) | ||
U: 15.07.2010 18:00 | R: 22.07.2010 18:00 | Winnaars: Dinamo Minsk | ||||
U | Stabæk IF | - | Dnepr Mogilev | 2:2 (1:2) | ||
R | Dnepr Mogilev | - | Stabæk IF | 1:1 (0:1) | ||
U: 15.07.2010 19:00 | R: 22.07.2010 18:00 | Winnaars: Dnepr Mogilev | ||||
U | Anorthosis Famagusta | - | HNK Šibenik | 0:2 (0:1) | ||
R | HNK Šibenik | - | Anorthosis Famagusta | 0:3 (0:2, 0:2) n.v. | ||
U: 15.07.2010 19:00 | R: 22.07.2010 20:00 | Winnaars: Anorthosis Famagusta | ||||
U | Gefle IF | - | Dinamo Tbilisi | 1:2 (0:1) | ||
R | Dinamo Tbilisi | - | Gefle IF | 2:1 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 19:00 | R: 22.07.2010 18:45 | Winnaars: Dinamo Tbilisi | ||||
U | Molde FK | - | FK Jelgava | 1:0 (0:0) | ||
R | FK Jelgava | - | Molde FK | 2:1 (2:1) | ||
U: 15.07.2010 19:00 | R: 22.07.2010 18:00 | Winnaars: Molde FK | ||||
U | Kalmar FF | - | Dacia Chişinău | 0:0 (0:0) | ||
R | Dacia Chişinău | - | Kalmar FF | 0:2 (0:1) | ||
U: 15.07.2010 19:30 | R: 22.07.2010 18:30 | Winnaars: Kalmar FF | ||||
U | FC Differdange 03 | - | Spartak Zlatibor Voda | 3:3 (2:2) | ||
R | Spartak Zlatibor Voda | - | FC Differdange 03 | 2:0 (1:0) | ||
U: 15.07.2010 19:30 | R: 22.07.2010 17:30 | Winnaars: Spartak Zlatibor Voda | ||||
U | FC Lausanne-Sport | - | Borac Banja Luka | 1:0 (1:0) | ||
R | Borac Banja Luka | - | FC Lausanne-Sport | 1:1 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 19:30 | R: 22.07.2010 20:45 | Winnaars: FC Lausanne-Sport | ||||
U | Cercle Brugge | - | TPS Turku | 0:1 (0:1) | ||
R | TPS Turku | - | Cercle Brugge | 1:2 (1:0) | ||
U: 15.07.2010 19:45 | R: 22.07.2010 18:00 | Winnaars: Cercle Brugge | ||||
U | Levski Sofia | - | Dundalk FC | 6:0 (3:0) | ||
R | Dundalk FC | - | Levski Sofia | 0:2 (0:2) | ||
U: 15.07.2010 19:45 | R: 22.07.2010 20:00 | Winnaars: Levski Sofia | ||||
U | Brøndby IF | - | FC Vaduz | 3:0 (0:0) | ||
R | FC Vaduz | - | Brøndby IF | 0:0 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 20:00 | R: 22.07.2010 20:00 | Winnaars: Brøndby IF | ||||
U | Maccabi Tel Aviv | - | FK Mogren Budva | 2:0 (0:0) | ||
R | FK Mogren Budva | - | Maccabi Tel Aviv | 2:1 (0:1) | ||
U: 15.07.2010 20:00 | R: 22.07.2010 17:30 | Winnaars: Maccabi Tel Aviv | ||||
U | FC Utrecht | - | KF Tiranë | 4:0 (3:0) | ||
R | KF Tiranë | - | FC Utrecht | 1:1 (1:1) | ||
U: 15.07.2010 20:00 | R: 22.07.2010 19:30 | Winnaars: FC Utrecht | ||||
U | Beşiktaş | - | Víkingur | 3:0 (1:0) | ||
R | Víkingur | - | Beşiktaş | 0:4 (0:4) | ||
U: 15.07.2010 20:00 | R: 22.07.2010 20:00 | Winnaars: Beşiktaş | ||||
U | Zrinjski Mostar | - | SP Tre Penne | 4:1 (4:1) | ||
R | SP Tre Penne | - | Zrinjski Mostar | 2:9 (1:4) | ||
U: 15.07.2010 20:00 | R: 22.07.2010 20:30 | Winnaars: Zrinjski Mostar | ||||
U | FK Šiauliai | - | Wisła Kraków | 0:2 (0:0) | ||
R | Wisła Kraków | - | FK Šiauliai | 5:0 (1:0) | ||
U: 15.07.2010 20:00 | R: 22.07.2010 20:00 | Winnaars: Wisła Kraków | ||||
U | FK Sūduva | - | Rapid Wien | 0:2 (0:1) | ||
R | Rapid Wien | - | FK Sūduva | 4:2 (1:0) | ||
U: 15.07.2010 20:15 | R: 22.07.2010 20:30 | Winnaars: Rapid Wien | ||||
U | Videoton FC | - | NK Maribor | 1:1 (0:1) | ||
R | NK Maribor | - | Videoton FC | 2:0 (1:0) | ||
U: 15.07.2010 20:30 | R: 22.07.2010 20:30 | Winnaars: NK Maribor | ||||
U | KS Besa | - | Olympiakos | 0:5 (0:2) | ||
R | Olympiakos | - | KS Besa | 6:1 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 20:30 | R: 22.07.2010 20:30 | Winnaars: Olympiakos | ||||
U | Portadown FC | - | Qarabağ FK | 1:2 (1:0) | ||
R | Qarabağ FK | - | Portadown FC | 1:1 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 20:45 | R: 22.07.2010 18:00 | Winnaars: Qarabağ FK | ||||
U | Motherwell FC | - | Breiðablik | 1:0 (0:0) | ||
R | Breiðablik | - | Motherwell FC | 0:1 (0:1) | ||
U: 15.07.2010 20:45 | R: 22.07.2010 21:15 | Winnaars: Motherwell FC | ||||
U | CS Marítimo | - | Sporting Fingal | 3:2 (0:1) | ||
R | Sporting Fingal | - | CS Marítimo | 2:3 (0:1) | ||
U: 15.07.2010 20:45 | R: 22.07.2010 20:45 | Winnaars: CS Marítimo | ||||
U | Cliftonville FC | - | HNK Cibalia | 1:0 (0:0) | ||
R | HNK Cibalia | - | Cliftonville FC | 0:0 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 20:45 | R: 22.07.2010 20:45 | Winnaars: Cliftonville FC | ||||
U | Shamrock Rovers | - | Bnei Yehuda Tel Aviv | 1:1 (0:1) | ||
R | Bnei Yehuda Tel Aviv | - | Shamrock Rovers | 0:1 (0:0) | ||
U: 15.07.2010 21:00 | R: 22.07.2010 19:30 | Winnaars: Shamrock Rovers | ||||
U | KR Reykjavík | - | Karpaty Lviv | 0:3 (0:0) | ||
R | Karpaty Lviv | - | KR Reykjavík | 3:2 (2:0) | ||
U: 15.07.2010 21:15 | R: 22.07.2010 18:15 | Winnaars: Karpaty Lviv | ||||