U | Hajduk Split | - | Gabala FK | 3:0 (1:0) | ||
R | Gabala FK | - | Hajduk Split | 1:2 (0:0) | ||
U: 12.09.2022 17:00 | R: 04.10.2022 15:00 | Winnaars: Hajduk Split | ||||
U | KRC Genk | - | Slavia Praag | 1:2 (0:1) | ||
R | Slavia Praag | - | KRC Genk | 2:4 (2:1) | ||
U: 14.09.2022 16:00 | R: 05.10.2022 14:00 | Winnaars: KRC Genk | ||||
U | MTK Budapest | - | FK Jelgava | 3:0 (1:0) | ||
R | FK Jelgava | - | MTK Budapest | 0:1 (0:0) | ||
U: 14.09.2022 16:00 | R: 05.10.2022 13:00 | Winnaars: MTK Budapest | ||||
U | FK Csikszereda | - | Galatasaray | 1:1 (0:1) | ||
R | Galatasaray | - | FK Csikszereda | 4:0 (0:0) | ||
U: 14.09.2022 16:00 | R: 05.10.2022 14:00 | Winnaars: Galatasaray | ||||
U | Rukh Lviv | - | Zagłębie Lubin | 1:0 (1:0) | ||
R | Zagłębie Lubin | - | Rukh Lviv | 0:0 (0:0) | ||
U: 14.09.2022 17:00 | R: 05.10.2022 18:00 | Winnaars: Rukh Lviv | ||||
U | Panathinaikos | - | Slavia Sofia | 8:0 (4:0) | ||
R | Slavia Sofia | - | Panathinaikos | 2:2 (1:0) | ||
U: 14.09.2022 17:00 | R: 05.10.2022 16:00 | Winnaars: Panathinaikos | ||||
U | BSC Young Boys | - | NK Domžale | 3:0 (1:0) | ||
R | NK Domžale | - | BSC Young Boys | 2:2 (1:0) | ||
U: 14.09.2022 18:00 | R: 05.10.2022 18:00 | Winnaars: BSC Young Boys | ||||
U | AZ Alkmaar | - | Shamrock Rovers | 5:0 (1:0) | ||
R | Shamrock Rovers | - | AZ Alkmaar | 1:1 (0:1) | ||
U: 14.09.2022 18:00 | R: 04.10.2022 20:45 | Winnaars: AZ Alkmaar | ||||
U | FK Žalgiris | - | FK AS Trenčín | 2:1 (1:1) | ||
R | FK AS Trenčín | - | FK Žalgiris | 4:0 (2:0) | ||
U: 14.09.2022 18:00 | R: 05.10.2022 18:00 | Winnaars: FK AS Trenčín | ||||
U | FC Ashdod | - | Borac Banja Luka | 2:0 (1:0) | ||
R | Borac Banja Luka | - | FC Ashdod | 0:3 (0:1) | ||
U: 14.09.2022 18:00 | R: 12.10.2022 19:00 | Winnaars: FC Ashdod | ||||
U | Crvena Zvezda | - | Omonia Nikosia | 1:0 (1:0) | ||
R | Omonia Nikosia | - | Crvena Zvezda | 1:2 (0:2) | ||
U: 14.09.2022 19:00 | R: 05.10.2022 16:00 | Winnaars: Crvena Zvezda | ||||
U | FC Nantes | - | Pyunik FC | 2:0 (0:0) | ||
R | Pyunik FC | - | FC Nantes | 0:3 (0:1) | ||
U: 14.09.2022 19:00 | R: 05.10.2022 14:00 | Winnaars: FC Nantes | ||||
U | AIK Solna | - | RFCU Luxemburg | 5:0 (1:0) | ||
R | RFCU Luxemburg | - | AIK Solna | 2:3 (0:0) | ||
U: 14.09.2022 19:00 | R: 05.10.2022 19:00 | Winnaars: AIK Solna | ||||
U | Molde FK | - | Hibernian FC | 1:0 (0:0) | ||
R | Hibernian FC | - | Molde FK | 5:4 (1:0, 2:1) d.p. | ||
U: 14.09.2022 19:00 | R: 05.10.2022 20:00 | Winnaars: Hibernian FC | ||||
U | FK Astana | - | KF Apolonia Fier | 1:1 (1:1) | ||
R | KF Apolonia Fier | - | FK Astana | 3:1 (1:0) | ||
U: 15.09.2022 15:00 | R: 05.10.2022 14:00 | Winnaars: KF Apolonia Fier | ||||
U | Coleraine FC | - | FK Pobeda Junior | 3:2 (1:2) | ||
R | FK Pobeda Junior | - | Coleraine FC | 2:2 (1:0) | ||
U: 28.09.2022 20:30 | R: 05.10.2022 14:00 | Winnaars: Coleraine FC | ||||