U | FC Ararat-Armenia | - | FC Saburtalo | 1:2 (1:0) | ||
R | FC Saburtalo | - | FC Ararat-Armenia | 0:2 (0:1) | ||
U: 06.08.2019 17:00 | R: 14.08.2019 18:00 | Winnaars: FC Ararat-Armenia | ||||
U | Riga FC | - | HJK Helsinki | 1:1 (0:1) | ||
R | HJK Helsinki | - | Riga FC | 2:2 (1:0) | ||
U: 06.08.2019 18:00 | R: 15.08.2019 18:00 | Winnaars: Riga FC | ||||
U | FK Sutjeska | - | Linfield FC | 1:2 (1:1) | ||
R | Linfield FC | - | FK Sutjeska | 3:2 (2:1) | ||
U: 06.08.2019 20:15 | R: 13.08.2019 20:45 | Winnaars: Linfield FC | ||||
U | Slovan Bratislava | - | Dundalk FC | 1:0 (0:0) | ||
R | Dundalk FC | - | Slovan Bratislava | 1:3 (0:2) | ||
U: 07.08.2019 20:15 | R: 13.08.2019 21:00 | Winnaars: Slovan Bratislava | ||||
U | FK Astana | - | Valletta FC | 5:1 (3:0) | ||
R | Valletta FC | - | FK Astana | 0:4 (0:2) | ||
U: 08.08.2019 16:00 | R: 15.08.2019 20:00 | Winnaars: FK Astana | ||||
U | AEK Larnaca | - | KAA Gent | 1:1 (0:1) | ||
R | KAA Gent | - | AEK Larnaca | 3:0 (0:0) | ||
U: 08.08.2019 17:30 | R: 15.08.2019 20:30 | Winnaars: KAA Gent | ||||
U | Pyunik FC | - | Wolverhampton Wanderers | 0:4 (0:2) | ||
R | Wolverhampton Wanderers | - | Pyunik FC | 4:0 (0:0) | ||
U: 08.08.2019 18:00 | R: 15.08.2019 20:45 | Winnaars: Wolverhampton Wanderers | ||||
U | Sparta Praag | - | Trabzonspor | 2:2 (1:0) | ||
R | Trabzonspor | - | Sparta Praag | 2:1 (1:0) | ||
U: 08.08.2019 18:00 | R: 15.08.2019 19:30 | Winnaars: Trabzonspor | ||||
U | CS Universitatea Craiova | - | AEK Athene | 0:2 (0:0) | ||
R | AEK Athene | - | CS Universitatea Craiova | 1:1 (1:0) | ||
U: 08.08.2019 18:15 | R: 15.08.2019 20:00 | Winnaars: AEK Athene | ||||
U | Brøndby IF | - | Sporting Braga | 2:4 (1:2) | ||
R | Sporting Braga | - | Brøndby IF | 3:1 (2:0) | ||
U: 08.08.2019 18:30 | R: 15.08.2019 20:45 | Winnaars: Sporting Braga | ||||
U | FK Ventspils | - | Vitória Guimarães | 0:3 (0:1) | ||
R | Vitória Guimarães | - | FK Ventspils | 6:0 (1:0) | ||
U: 08.08.2019 18:45 | R: 14.08.2019 18:00 | Winnaars: Vitória Guimarães | ||||
U | FC Sheriff | - | AIK Solna | 1:2 (0:2) | ||
R | AIK Solna | - | FC Sheriff | 1:1 (0:0) | ||
U: 08.08.2019 19:00 | R: 15.08.2019 19:00 | Winnaars: AIK Solna | ||||
U | FK Haugesund | - | PSV | 0:1 (0:1) | ||
R | PSV | - | FK Haugesund | 0:0 (0:0) | ||
U: 08.08.2019 19:00 | R: 15.08.2019 20:30 | Winnaars: PSV | ||||
U | Molde FK | - | Aris Saloniki | 3:0 (2:0) | ||
R | Aris Saloniki | - | Molde FK | 3:1 (2:0, 3:0) n.v. | ||
U: 08.08.2019 19:00 | R: 15.08.2019 20:30 | Winnaars: Molde FK | ||||
U | FK Mariupol | - | AZ Alkmaar | 0:0 (0:0) | ||
R | AZ Alkmaar | - | FK Mariupol | 4:0 (2:0) | ||
U: 08.08.2019 19:00 | R: 15.08.2019 20:30 | Winnaars: AZ Alkmaar | ||||
U | FC Thun | - | Spartak Moskou | 2:3 (0:2) | ||
R | Spartak Moskou | - | FC Thun | 2:1 (0:1) | ||
U: 08.08.2019 19:00 | R: 15.08.2019 18:45 | Winnaars: Spartak Moskou | ||||
U | Malmö FF | - | Zrinjski Mostar | 3:0 (1:0) | ||
R | Zrinjski Mostar | - | Malmö FF | 1:0 (0:0) | ||
U: 08.08.2019 19:00 | R: 15.08.2019 19:00 | Winnaars: Malmö FF | ||||
U | Neftçi PFK | - | Bnei Yehuda Tel Aviv | 2:2 (1:2) | ||
R | Bnei Yehuda Tel Aviv | - | Neftçi PFK | 2:1 (1:0) | ||
U: 08.08.2019 19:00 | R: 15.08.2019 19:00 | Winnaars: Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||
U | Maccabi Tel Aviv | - | FK Sūduva | 1:2 (0:1) | ||
R | FK Sūduva | - | Maccabi Tel Aviv | 2:1 (2:0) | ||
U: 08.08.2019 19:30 | R: 15.08.2019 19:00 | Winnaars: FK Sūduva | ||||
U | PFC Ludogorets Razgrad | - | The New Saints | 5:0 (3:0) | ||
R | The New Saints | - | PFC Ludogorets Razgrad | 0:4 (0:2) | ||
U: 08.08.2019 19:30 | R: 15.08.2019 19:30 | Winnaars: PFC Ludogorets Razgrad | ||||
U | Royal Antwerp FC | - | Viktoria Plzeň | 1:0 (1:0) | ||
R | Viktoria Plzeň | - | Royal Antwerp FC | 2:1 (0:0, 1:0) n.v. | ||
U: 08.08.2019 19:30 | R: 15.08.2019 20:00 | Winnaars: Royal Antwerp FC | ||||
U | Lokomotiv Plovdiv | - | RC Strasbourg | 0:1 (0:1) | ||
R | RC Strasbourg | - | Lokomotiv Plovdiv | 1:0 (1:0) | ||
U: 08.08.2019 19:30 | R: 15.08.2019 20:30 | Winnaars: RC Strasbourg | ||||
U | Feyenoord | - | Dinamo Tbilisi | 4:0 (1:0) | ||
R | Dinamo Tbilisi | - | Feyenoord | 1:1 (0:0) | ||
U: 08.08.2019 19:30 | R: 15.08.2019 18:30 | Winnaars: Feyenoord | ||||
U | CSKA Sofia | - | Zorya Lugansk | 1:1 (1:1) | ||
R | Zorya Lugansk | - | CSKA Sofia | 1:0 (0:0) | ||
U: 08.08.2019 19:30 | R: 15.08.2019 19:00 | Winnaars: Zorya Lugansk | ||||
U | FK Sarajevo | - | BATE Borisov | 1:2 (0:1) | ||
R | BATE Borisov | - | FK Sarajevo | 0:0 (0:0) | ||
U: 08.08.2019 19:45 | R: 15.08.2019 19:00 | Winnaars: BATE Borisov | ||||
U | F91 Dudelange | - | JK Nõmme Kalju | 3:1 (2:1) | ||
R | JK Nõmme Kalju | - | F91 Dudelange | 0:1 (0:0) | ||
U: 08.08.2019 20:00 | R: 13.08.2019 18:00 | Winnaars: F91 Dudelange | ||||
U | IFK Norrköping | - | Hapoel Be'er Sheva | 1:1 (0:0) | ||
R | Hapoel Be'er Sheva | - | IFK Norrköping | 3:1 (0:0) | ||
U: 08.08.2019 20:00 | R: 15.08.2019 19:30 | Winnaars: Hapoel Be'er Sheva | ||||
U | FC Midtjylland | - | Rangers FC | 2:4 (0:1) | ||
R | Rangers FC | - | FC Midtjylland | 3:1 (2:0) | ||
U: 08.08.2019 20:00 | R: 15.08.2019 20:45 | Winnaars: Rangers FC | ||||
U | HNK Rijeka | - | Aberdeen FC | 2:0 (0:0) | ||
R | Aberdeen FC | - | HNK Rijeka | 0:2 (0:2) | ||
U: 08.08.2019 20:00 | R: 15.08.2019 20:45 | Winnaars: HNK Rijeka | ||||
U | Austria Wien | - | Apollon Limassol | 1:2 (1:1) | ||
R | Apollon Limassol | - | Austria Wien | 3:1 (1:1) | ||
U: 08.08.2019 20:30 | R: 15.08.2019 19:00 | Winnaars: Apollon Limassol | ||||
U | FC Vaduz | - | Eintracht Frankfurt | 0:5 (0:3) | ||
R | Eintracht Frankfurt | - | FC Vaduz | 1:0 (1:0) | ||
U: 08.08.2019 20:30 | R: 15.08.2019 20:30 | Winnaars: Eintracht Frankfurt | ||||
U | FCSB | - | FK Mladá Boleslav | 0:0 (0:0) | ||
R | FK Mladá Boleslav | - | FCSB | 0:1 (0:0) | ||
U: 08.08.2019 20:30 | R: 15.08.2019 19:00 | Winnaars: FCSB | ||||
U | Torino FC | - | Shakhter Soligorsk | 5:0 (2:0) | ||
R | Shakhter Soligorsk | - | Torino FC | 1:1 (0:0) | ||
U: 08.08.2019 21:00 | R: 15.08.2019 19:00 | Winnaars: Torino FC | ||||
U | Legia Warschau | - | Atromitos | 0:0 (0:0) | ||
R | Atromitos | - | Legia Warschau | 0:2 (0:1) | ||
U: 08.08.2019 21:00 | R: 14.08.2019 18:00 | Winnaars: Legia Warschau | ||||
U | Partizan | - | Yeni Malatyaspor | 3:1 (1:0) | ||
R | Yeni Malatyaspor | - | Partizan | 1:0 (1:0) | ||
U: 08.08.2019 21:00 | R: 15.08.2019 19:00 | Winnaars: Partizan | ||||
U | FC Luzern | - | Espanyol | 0:3 (0:1) | ||
R | Espanyol | - | FC Luzern | 3:0 (3:0) | ||
U: 08.08.2019 21:00 | R: 15.08.2019 21:00 | Winnaars: Espanyol | ||||