U | St. Joseph's FC | - | Rangers FC | 0:4 (0:0) | ||
R | Rangers FC | - | St. Joseph's FC | 6:0 (2:0) | ||
U: 09.07.2019 17:55 | R: 18.07.2019 20:45 | Winnaars: Rangers FC | ||||
U | Gżira United | - | Hajduk Split | 0:2 (0:1) | ||
R | Hajduk Split | - | Gżira United | 1:3 (1:0) | ||
U: 09.07.2019 18:00 | R: 18.07.2019 20:00 | Winnaars: Gżira United | ||||
U | CSKA Sofia | - | OFK Titograd | 4:0 (1:0) | ||
R | OFK Titograd | - | CSKA Sofia | 0:0 (0:0) | ||
U: 09.07.2019 19:30 | R: 16.07.2019 20:30 | Winnaars: CSKA Sofia | ||||
U | Jeunesse Esch | - | Tobyl Kostanay | 0:0 (0:0) | ||
R | Tobyl Kostanay | - | Jeunesse Esch | 1:1 (1:0) | ||
U: 10.07.2019 17:55 | R: 18.07.2019 14:00 | Winnaars: Jeunesse Esch | ||||
U | Pyunik FC | - | KF Shkupi | 3:3 (1:2) | ||
R | KF Shkupi | - | Pyunik FC | 1:2 (0:2) | ||
U: 11.07.2019 15:30 | R: 18.07.2019 20:30 | Winnaars: Pyunik FC | ||||
U | FK Ordabasy | - | Torpedo Kutaisi | 1:0 (0:0) | ||
R | Torpedo Kutaisi | - | FK Ordabasy | 0:2 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 16:00 | R: 18.07.2019 19:00 | Winnaars: FK Ordabasy | ||||
U | FK Ventspils | - | KF Teuta Durrës | 3:0 (1:0) | ||
R | KF Teuta Durrës | - | FK Ventspils | 1:0 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 16:45 | R: 18.07.2019 17:00 | Winnaars: FK Ventspils | ||||
U | FC Alashkert | - | Makedonija GP | 3:1 (1:0) | ||
R | Makedonija GP | - | FC Alashkert | 0:3 (0:1) | ||
U: 11.07.2019 17:00 | R: 18.07.2019 16:30 | Winnaars: FC Alashkert | ||||
U | KF Laçi | - | Hapoel Be'er Sheva | 1:1 (1:0) | ||
R | Hapoel Be'er Sheva | - | KF Laçi | 1:0 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 17:30 | R: 18.07.2019 19:30 | Winnaars: Hapoel Be'er Sheva | ||||
U | JK Narva Trans | - | FK Budućnost Podgorica | 0:2 (0:1) | ||
R | FK Budućnost Podgorica | - | JK Narva Trans | 4:1 (1:1) | ||
U: 11.07.2019 17:30 | R: 18.07.2019 20:45 | Winnaars: FK Budućnost Podgorica | ||||
U | AEK Larnaca | - | CS Petrocub | 1:0 (1:0) | ||
R | CS Petrocub | - | AEK Larnaca | 0:1 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 17:30 | R: 18.07.2019 19:00 | Winnaars: AEK Larnaca | ||||
U | Kuopion PS | - | FK Vitebsk | 2:0 (0:0) | ||
R | FK Vitebsk | - | Kuopion PS | 1:1 (1:0) | ||
U: 11.07.2019 18:00 | R: 18.07.2019 20:30 | Winnaars: Kuopion PS | ||||
U | FC Flora | - | Radnički Niš | 2:0 (0:0) | ||
R | Radnički Niš | - | FC Flora | 2:2 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 18:00 | R: 18.07.2019 20:45 | Winnaars: FC Flora | ||||
U | Səbail FK | - | CS Universitatea Craiova | 2:3 (1:1) | ||
R | CS Universitatea Craiova | - | Səbail FK | 3:2 (1:0) | ||
U: 11.07.2019 18:00 | R: 18.07.2019 18:00 | Winnaars: CS Universitatea Craiova | ||||
U | FK Riteriai | - | KÍ Klaksvík | 1:1 (0:0) | ||
R | KÍ Klaksvík | - | FK Riteriai | 0:0 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 18:30 | R: 16.07.2019 19:00 | Winnaars: KÍ Klaksvík | ||||
U | Balzan FC | - | NK Domžale | 3:4 (2:1) | ||
R | NK Domžale | - | Balzan FC | 1:0 (1:0) | ||
U: 11.07.2019 18:30 | R: 18.07.2019 20:45 | Winnaars: NK Domžale | ||||
U | MFK Ružomberok | - | Levski Sofia | 0:2 (0:1) | ||
R | Levski Sofia | - | MFK Ružomberok | 2:0 (1:0) | ||
U: 11.07.2019 18:30 | R: 18.07.2019 18:30 | Winnaars: Levski Sofia | ||||
U | Malmö FF | - | Ballymena United | 7:0 (3:0) | ||
R | Ballymena United | - | Malmö FF | 0:4 (0:1) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 20:45 | Winnaars: Malmö FF | ||||
U | Radnik Bijeljina | - | Spartak Trnava | 2:0 (1:0) | ||
R | Spartak Trnava | - | Radnik Bijeljina | 3:2 (1:0, 2:0, 2:0) d.p. | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 20:45 | Winnaars: Spartak Trnava | ||||
U | SK Brann | - | Shamrock Rovers | 2:2 (2:1) | ||
R | Shamrock Rovers | - | SK Brann | 2:1 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 21:00 | Winnaars: Shamrock Rovers | ||||
U | Dinamo Tbilisi | - | UE Engordany | 6:0 (2:0) | ||
R | UE Engordany | - | Dinamo Tbilisi | 0:1 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 19:30 | Winnaars: Dinamo Tbilisi | ||||
U | Kauno Žalgiris | - | Apollon Limassol | 0:2 (0:1) | ||
R | Apollon Limassol | - | Kauno Žalgiris | 4:0 (2:0) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 19:00 | Winnaars: Apollon Limassol | ||||
U | Maccabi Haifa | - | NŠ Mura | 2:0 (0:0) | ||
R | NŠ Mura | - | Maccabi Haifa | 2:3 (1:2) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 20:00 | Winnaars: Maccabi Haifa | ||||
U | Debreceni VSC | - | FK Kukësi | 3:0 (0:0) | ||
R | FK Kukësi | - | Debreceni VSC | 1:1 (1:0) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 20:00 | Winnaars: Debreceni VSC | ||||
U | FK Liepāja | - | Dinamo Minsk | 1:1 (1:0) | ||
R | Dinamo Minsk | - | FK Liepāja | 1:2 (0:1) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 18:30 | Winnaars: FK Liepāja | ||||
U | Crusaders FC | - | B36 Tórshavn | 2:0 (1:0) | ||
R | B36 Tórshavn | - | Crusaders FC | 2:3 (1:2) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 20:00 | Winnaars: Crusaders FC | ||||
U | Brøndby IF | - | Inter Turku | 4:1 (1:1) | ||
R | Inter Turku | - | Brøndby IF | 2:0 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 17:30 | Winnaars: Brøndby IF | ||||
U | Molde FK | - | KR Reykjavík | 7:1 (4:0) | ||
R | KR Reykjavík | - | Molde FK | 0:0 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 21:00 | Winnaars: Molde FK | ||||
U | Akademija Pandev | - | Zrinjski Mostar | 0:3 (0:2) | ||
R | Zrinjski Mostar | - | Akademija Pandev | 3:0 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 19:00 | Winnaars: Zrinjski Mostar | ||||
U | Shakhter Soligorsk | - | Hibernians FC | 1:0 (0:0) | ||
R | Hibernians FC | - | Shakhter Soligorsk | 0:1 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 20:00 | Winnaars: Shakhter Soligorsk | ||||
U | Speranţa Nisporeni | - | Neftçi PFK | 0:3 (0:2) | ||
R | Neftçi PFK | - | Speranţa Nisporeni | 6:0 (4:0) | ||
U: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 19:00 | Winnaars: Neftçi PFK | ||||
U | CS FOLA Esch | - | Chikhura Sachkhere | 1:2 (1:0) | ||
R | Chikhura Sachkhere | - | CS FOLA Esch | 2:1 (1:0) | ||
U: 11.07.2019 19:30 | R: 17.07.2019 18:00 | Winnaars: Chikhura Sachkhere | ||||
U | Olimpija Ljubljana | - | Rīgas Futbola skola | 2:3 (0:0) | ||
R | Rīgas Futbola skola | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 (0:1) | ||
U: 11.07.2019 20:00 | R: 18.07.2019 18:00 | Winnaars: Olimpija Ljubljana | ||||
U | Connah's Quay Nomads | - | Kilmarnock FC | 1:2 (0:0) | ||
R | Kilmarnock FC | - | Connah's Quay Nomads | 0:2 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 20:00 | R: 18.07.2019 20:45 | Winnaars: Connah's Quay Nomads | ||||
U | Europa FC | - | Legia Warschau | 0:0 (0:0) | ||
R | Legia Warschau | - | Europa FC | 3:0 (2:0) | ||
U: 11.07.2019 20:30 | R: 18.07.2019 21:00 | Winnaars: Legia Warschau | ||||
U | FC DAC 1904 | - | KS Cracovia | 1:1 (1:1) | ||
R | KS Cracovia | - | FC DAC 1904 | 2:2 (1:0, 1:1) n.v. | ||
U: 11.07.2019 20:30 | R: 18.07.2019 19:00 | Winnaars: FC DAC 1904 | ||||
U | FCSB | - | FC Milsami | 2:0 (1:0) | ||
R | FC Milsami | - | FCSB | 1:2 (0:2) | ||
U: 11.07.2019 20:30 | R: 18.07.2019 19:00 | Winnaars: FCSB | ||||
U | FK Čukarički | - | FC Banants | 3:0 (1:0) | ||
R | FC Banants | - | FK Čukarički | 0:5 (0:2) | ||
U: 11.07.2019 20:30 | R: 16.07.2019 17:00 | Winnaars: FK Čukarički | ||||
U | FK Zeta | - | Fehérvár FC | 1:5 (1:3) | ||
R | Fehérvár FC | - | FK Zeta | 0:0 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 20:30 | R: 18.07.2019 20:00 | Winnaars: Fehérvár FC | ||||
U | Cliftonville FC | - | FK Haugesund | 0:1 (0:1) | ||
R | FK Haugesund | - | Cliftonville FC | 5:1 (3:1) | ||
U: 11.07.2019 20:45 | R: 18.07.2019 19:00 | Winnaars: FK Haugesund | ||||
U | St Patrick's Athletic | - | IFK Norrköping | 0:2 (0:0) | ||
R | IFK Norrköping | - | St Patrick's Athletic | 2:1 (1:0) | ||
U: 11.07.2019 20:45 | R: 18.07.2019 20:00 | Winnaars: IFK Norrköping | ||||
U | Aberdeen FC | - | Rovaniemi PS | 2:1 (1:0) | ||
R | Rovaniemi PS | - | Aberdeen FC | 1:2 (1:1) | ||
U: 11.07.2019 20:45 | R: 18.07.2019 18:00 | Winnaars: Aberdeen FC | ||||
U | Cork City | - | Progrès Niedercorn | 0:2 (0:2) | ||
R | Progrès Niedercorn | - | Cork City | 1:2 (0:1) | ||
U: 11.07.2019 20:45 | R: 18.07.2019 19:30 | Winnaars: Progrès Niedercorn | ||||
U | Budapest Honvéd | - | FK Žalgiris | 3:1 (1:0) | ||
R | FK Žalgiris | - | Budapest Honvéd | 1:1 (1:0) | ||
U: 11.07.2019 21:00 | R: 18.07.2019 19:00 | Winnaars: Budapest Honvéd | ||||
U | Široki Brijeg | - | FK Kairat | 1:2 (1:1) | ||
R | FK Kairat | - | Široki Brijeg | 2:1 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 21:00 | R: 18.07.2019 16:30 | Winnaars: FK Kairat | ||||
U | Breiðablik | - | FC Vaduz | 0:0 (0:0) | ||
R | FC Vaduz | - | Breiðablik | 2:1 (0:0) | ||
U: 11.07.2019 22:00 | R: 18.07.2019 19:00 | Winnaars: FC Vaduz | ||||
U | UMF Stjarnan | - | FCI Levadia | 2:1 (1:0) | ||
R | FCI Levadia | - | UMF Stjarnan | 3:2 (1:1, 2:1) n.v. | ||
U: 11.07.2019 22:00 | R: 18.07.2019 18:00 | Winnaars: UMF Stjarnan | ||||