Voetbalwedstrijden op » 24.04.2024
|
FIFA > Vriendschappelijke duels 2024 > Kalenderweek
|
|
19:30 |
ADO Den Haag |
- |
Katwijk |
3:2 (1:2)
|
|
|
FIFA > U18 Vriendschappelijk 2024 > April
|
|
10:30 |
Marokko |
- |
Guatemala |
5:4 (1:1, 1:1) d.p.
|
|
11:00 |
Mali |
- |
Saoedi-Arabië |
4:2 |
|
15:00 |
Ecuador |
- |
Slowakije |
0:2 (0:1)
|
|
15:30 |
Turkije |
- |
Jamaica |
10:1 (6:0)
|
|
|
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2024 > April
|
|
12:30 |
Finland |
- |
Zweden |
0:2 (0:0)
|
|
15:15 |
Kroatië |
- |
Uruguay |
2:3 (1:1, 2:2) d.p.
|
|
|
FIFA > U15 (V) Freundschaft 2024 > April
|
|
15:00 |
Hongarije |
- |
Duitsland |
0:0 (0:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Libertadores 2024 > Groep A
|
|
02:30 |
Colo-Colo |
- |
Alianza Lima |
0:0 (0:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Libertadores 2024 > Groep C
|
|
00:00 |
Estudiantes |
- |
Grêmio Porto Alegre |
0:1 (0:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Libertadores 2024 > Groep D
|
|
04:00 |
Atlético Junior |
- |
LDU Quito |
1:1 (1:1)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Libertadores 2024 > Groep F
|
|
02:00 |
Liverpool |
- |
San Lorenzo |
1:0 (0:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Libertadores 2024 > Groep G
|
|
00:00 |
Caracas FC |
- |
Rosario Central |
1:1 (1:0)
|
|
02:00 |
Atlético Mineiro |
- |
Peñarol |
3:2 (2:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2024 > Groep B
|
|
00:00 |
Unión La Calera |
- |
Cruzeiro |
0:0 (0:0)
|
|
04:00 |
Alianza FC |
- |
Universidad Catolica |
1:3 (1:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2024 > Groep D
|
|
02:00 |
Sportivo Trinidense |
- |
Nacional Potosí |
2:0 (1:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2024 > Groep F
|
|
02:30 |
Argentinos Juniors |
- |
Corinthians SP |
1:0 (1:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2024 > Groep G
|
|
02:00 |
Deportivo Garcilaso |
- |
Cuiabá - MT |
1:1 (0:0)
|
|
|
CONCACAF > CONCACAF Champions Cup 2024 > Halve Finale
|
|
04:15 |
CF América |
- |
CF Pachuca |
1:1 (1:1)
|
|
|
AFC > AFC Champions League 2023/2024 > Halve Finale
|
|
12:00 |
Yokohama F. Marinos |
- |
Ulsan HD FC |
5:4 (3:2, 3:2, 3:2) d.p.
|
|
|
AFC > AFC Cup 2023/2024 > Inter Zone - Finale
|
|
11:00 |
Central Coast Mariners |
- |
Abdysh-Ata Kant |
3:0 (0:0) |
|
|
Albanië > Kupa 2023/2024 > Halve Finale
|
|
18:00 |
KF Tiranë |
- |
FK Kukësi |
1:0 (1:0) |
|
18:00 |
FK Vllaznia |
- |
Egnatia Rrogozhine |
1:1 (1:0, 1:0) n.v. |
|
|
Argentinië > Primera B Nacional 2024
|
|
00:00 |
Ferro Carril Oeste |
- |
Alvarado |
3:0 (1:0)
|
|
|
Argentinië > Primera B Metropolitana 2024 Apertura
|
|
20:30 |
Acassuso |
- |
Sacachispas |
2:1 (0:1)
|
|
|
Argentinië > Copa de la SAF Reserva 2024 Primer Semestre
|
|
20:00 |
Gimnasia de La Plata II |
- |
Rosario Central II |
1:3 (1:1)
|
|
20:00 |
Defensa y Justicia II |
- |
Huracán II |
0:0 (0:0)
|
|
20:00 |
Lanús II |
- |
Independiente II |
2:0 (1:0)
|
|
|
Australië > NPL Queensland 2024
|
|
12:30 |
Sunshine Coast Wanderers |
- |
Lions FC |
3:1 (2:0) |
|
|
Peninsula Power |
- |
Olympic FC |
uitgest. |
|
|
Azerbeidzjan > Kubok 2023/2024 > Halve Finale
|
|
15:00 |
Gabala FK |
- |
Zira FK |
0:2 (0:0) |
|
18:00 |
Qarabağ FK |
- |
Neftçi PFK |
4:1 (1:0) |
|
|
België > Eerste klasse A 2023/2024 Championship
|
|
20:30 |
RSC Anderlecht |
- |
Cercle Brugge |
3:0 (2:0)
|
|
20:30 |
Club Brugge KV |
- |
KRC Genk |
4:0 (1:0)
|
|
|
België > U18 Elite 2023/2024 Relegation
|
|
16:00 |
Sporting Charleroi |
- |
Royal Antwerp FC |
3:2
|
|
|
België > U16 Elite 2023/2024 Playoff B
|
|
15:30 |
Oud-Heverlee Leuven |
- |
KV Mechelen |
0:1 |
|
|
België > U16 Elite 2023/2024 Playoff A
|
|
16:30 |
Standard Liège |
- |
KRC Genk |
1:4 |
|
|
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2023/2024
|
|
16:00 |
Zvijezda 09 Bijeljina |
- |
FK Tuzla City |
3:2 (1:1)
|
|
18:00 |
Borac Banja Luka |
- |
HŠK Posušje |
1:0 (1:0)
|
|
20:30 |
Zrinjski Mostar |
- |
FK Sarajevo |
4:3 (3:1)
|
|
|
Brazilië > Série B 2024
|
|
02:00 |
Brusque - SC |
- |
Mirassol - SP |
3:1 (1:0)
|
|
|
Brazilië > U20 Campeonato Brasileiro 2024
|
|
20:00 |
Palmeiras |
- |
Athletico Paranaense |
3:2 (2:2)
|
|
20:00 |
América - MG |
- |
Atlético Mineiro |
3:4 (2:2)
|
|
20:00 |
Internacional |
- |
Bahia - BA |
1:3 (0:1)
|
|
20:00 |
Ceará - CE |
- |
Corinthians SP |
2:0 (0:0)
|
|
20:30 |
Goiás - GO |
- |
São Paulo FC |
4:3 (1:0)
|
|
21:00 |
Cruzeiro |
- |
Fortaleza - CE |
1:0 (0:0)
|
|
22:00 |
Santos FC |
- |
Flamengo RJ |
1:3 (0:1)
|
|
|
Brazilië > U17 Copa do Brasil 2024 > Halve Finale
|
|
20:00 |
Fluminense RJ |
- |
Sport Recife - PE |
2:1 (2:1)
|
|
|
Bulgarije > Kupa 2023/2024 > Halve Finale
|
|
17:45 |
PFC Ludogorets Razgrad |
- |
Hebar Pazardzhik |
4:0 (2:0)
|
|
|
Canada > Canadian Championship 2024 > Voorronde
|
|
03:00 |
Cavalry FC |
- |
Vancouver FC |
1:0 |
|
|
Colombia > Copa Colombia 2024 > 2e Ronde
|
|
02:40 |
Tigres FC |
- |
Cúcuta Deportivo |
1:0 (0:0)
|
|
22:30 |
Real Cartagena |
- |
Atlético Huila |
4:3 (2:0, 3:1) d.p.
|
|
23:00 |
Jaguares de Córdoba |
- |
Llaneros FC |
4:3 (0:1, 1:1) d.p.
|
|
|
Cyprus > First Division 2023/2024 Relegation
|
|
17:00 |
Karmiotissa Polemidion |
- |
Othellos Athienou |
6:6 (1:4)
|
|
18:00 |
AEL Limassol |
- |
Nea Salamina |
5:4 (2:0)
|
|
|
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2023/2024
|
|
15:00 |
FC Kopenhagen |
- |
FC Nordsjælland |
1:3 (0:1)
|
|
|
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2023/2024
|
|
18:00 |
Vejle BK |
- |
AC Horsens |
3:1 (1:0)
|
|
|
Duitsland > 3. Liga 2023/2024
|
|
19:00 |
1. FC Saarbrücken |
- |
Rot-Weiss Essen |
1:1 (0:1)
|
|
|
Duitsland > Regionalliga Nord 2023/2024
|
|
19:00 |
SSV Jeddeloh II |
- |
1. FC Phönix Lübeck |
0:2 (0:0)
|
|
19:00 |
Hamburger SV II |
- |
VfB Oldenburg |
0:2 (0:2)
|
|
|
Duitsland > Regionalliga Bayern 2023/2024
|
|
19:00 |
Bayern München II |
- |
TSV Buchbach |
0:0 (0:0)
|
|
|
Duitsland > Bayernliga Nord 2023/2024
|
|
18:30 |
SpVgg Bayern Hof |
- |
DJK Ammerthal |
3:0 (0:0)
|
|
|
Duitsland > Bremenliga 2023/2024
|
|
18:30 |
SV Hemelingen |
- |
Brinkumer SV |
2:2 (0:1)
|
|
|
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2023/2024
|
|
18:45 |
Rotenburger SV |
- |
Kickers Emden |
0:6 (0:2)
|
|
|
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2023/2024
|
|
18:45 |
Union Schafhausen |
- |
SpVg Frechen 20 |
0:2 (0:1)
|
|
|
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2023/2024
|
|
18:45 |
SV Todesfelde |
- |
Preußen 09 Reinfeld |
2:1
|
|
19:30 |
MTSV Hohenwestedt |
- |
TSB Flensburg |
0:0
|
|
|
Ecuador > Serie B 2024
|
|
02:00 |
Vargas Torres |
- |
Guayaquil City |
2:1
|
|
22:00 |
9 de Octubre |
- |
Chacaritas FC |
1:0
|
|
|
Egypte > Premiership 2023/2024
|
|
|
Al Mokawloon |
- |
Zamalek |
uitgest. |
|
16:30 |
Tala'ea El Gaish SC |
- |
ENPPI |
1:0 (0:0)
|
|
19:00 |
Pyramids FC |
- |
National Bank SC |
3:2 (1:0)
|
|
|
El Salvador > Primera División 2023/2024 Clausura
|
|
23:00 |
Fuerte San Francisco |
- |
FAS |
0:2 (0:0)
|
|
23:30 |
Once Deportivo |
- |
Platense Zacatecoluca |
0:0 (0:0)
|
|
|
Engeland > Premier League 2023/2024
|
|
20:45 |
Wolverhampton Wanderers |
- |
AFC Bournemouth |
0:1 (0:1)
|
|
21:00 |
Crystal Palace |
- |
Newcastle United |
2:0 (0:0)
|
|
21:00 |
Everton FC |
- |
Liverpool FC |
2:0 (1:0)
|
|
21:00 |
Manchester United |
- |
Sheffield United |
4:2 (1:1)
|
|
|
Engeland > Championship 2023/2024
|
|
20:45 |
Coventry City |
- |
Hull City |
2:3 (1:2)
|
|
|
Engeland > National League North 2023/2024 Playoffs > 1e Ronde
|
|
20:45 |
Chorley FC |
- |
Curzon Ashton |
4:2 (0:0, 0:0, 0:0) d.p. |
|
|
Engeland > National League South 2023/2024 Playoffs > 1e Ronde
|
|
20:45 |
Maidstone United |
- |
Aveley FC |
2:1 (0:1) |
|
|
Engeland > Playoffs 2023/2024 National League > 1e Ronde
|
|
20:00 |
Solihull Moors |
- |
Halifax Town |
4:2 (3:1)
|
|
|
Engeland > U18 Premier League 2023/2024 North
|
|
13:30 |
Leeds United |
- |
Derby County |
5:0 (1:0)
|
|
|
Engeland > U18 Professional Development League 2023/2024
|
|
13:00 |
AFC Bournemouth |
- |
Millwall FC |
4:3 |
|
14:00 |
Bristol City |
- |
Crewe Alexandra |
4:1 |
|
|
Engeland > U18 Youth Alliance 2023/2024 North West Division
|
|
13:00 |
Walsall FC |
- |
Wrexham AFC |
2:4 |
|
|
Faroer Eilanden > Cup 2024 > 1e Ronde
|
|
18:30 |
FC Suðuroy |
- |
TB Tvøroyri |
0:2 (0:1) |
|
18:30 |
B71 Sandoy |
- |
AB Argir |
5:6 (0:0, 0:0, 1:1) d.p. |
|
18:30 |
FC Hoyvík |
- |
Víkingur |
1:3 (1:1) |
|
19:30 |
KÍ Klaksvík |
- |
HB Tórshavn |
2:3 (0:2) |
|
|
Finland > Veikkausliiga 2024
|
|
18:00 |
SJK Seinäjoki |
- |
HJK Helsinki |
3:3 (1:1)
|
|
|
Finland > Ykkösliigaan 2024
|
|
17:30 |
FF Jaro |
- |
KäPa |
4:2 (2:0) |
|
17:30 |
JäPS |
- |
SalPa |
2:3 (1:2) |
|
17:30 |
KTP |
- |
SJK Akatemia |
5:1 (3:1) |
|
17:30 |
MP Mikkeli |
- |
Jippo |
1:1 (1:1) |
|
17:30 |
PK-35 Vantaa |
- |
TPS Turku |
1:1 (0:0) |
|
|
Finland > Suomen Cup 2024 > 3e Ronde
|
|
18:30 |
FC Kirkkonummi |
- |
PK Keski-Uusimaa |
0:4 (0:1) |
|
19:00 |
ToVe |
- |
Haka Juniorit |
2:3 (1:3) |
|
19:10 |
LPS Helsinki |
- |
EPS II |
4:0 (0:0) |
|
|
Frankrijk > Ligue 1 2023/2024
|
|
19:00 |
FC Lorient |
- |
Paris Saint-Germain |
1:4 (0:2)
|
|
21:00 |
AS Monaco |
- |
Lille OSC |
1:0 (0:0)
|
|
21:00 |
Olympique Marseille |
- |
OGC Nice |
2:2 (1:1)
|
|
|
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2023/2024
|
|
18:30 |
Paris Saint-Germain |
- |
Paris FC |
1:1 (0:1)
|
|
18:30 |
Havre AC |
- |
FC Fleury 91 |
1:3 (1:1)
|
|
18:30 |
Dijon FCO |
- |
Stade Reims |
1:1 (0:0)
|
|
18:30 |
Montpellier HSC |
- |
AS Saint-Étienne |
4:0 (0:0)
|
|
18:30 |
Lille OSC |
- |
Girondins Bordeaux |
1:2 (0:2)
|
|
18:30 |
Olympique Lyon |
- |
EA Guingamp |
2:1 (2:0)
|
|
|
Gibraltar > Premier Divison 2023/2024 Championship
|
|
21:00 |
Europa Point FC |
- |
St. Joseph's FC |
0:3
|
|
|
Griekenland > Super League 2023/2024 Meisterschaft
|
|
16:00 |
Lamia |
- |
PAOK Saloniki |
1:1 (1:0)
|
|
18:30 |
Aris Saloniki |
- |
Olympiakos |
1:1 (0:0)
|
|
19:30 |
AEK Athene |
- |
Panathinaikos |
3:0 (2:0)
|
|
|
Guatemala > Liga Nacional 2023/2024 Clausura Playoffs > Kwartfinale
|
|
23:00 |
Achuapa |
- |
Deportivo Mixco |
0:2 (0:2)
|
|
|
Honduras > Liga Nacional 2023/2024 Clausura
|
|
03:00 |
Real España |
- |
Deportivo Génesis |
2:1 (2:0)
|
|
|
Hongarije > Magyar Kupa 2023/2024 > Halve Finale
|
|
20:00 |
Nyíregyháza Spartacus |
- |
Ferencvárosi TC |
1:2 (0:0)
|
|
|
IJsland > Bikar 2024 > 3e Ronde
|
|
21:15 |
KÁ Ásvellir |
- |
KR Reykjavík |
2:9 (1:3) |
|
21:15 |
Þróttur Reykjavík |
- |
HK Kópavogur |
1:2 (0:1) |
|
21:15 |
Valur Reykjavík |
- |
FH Hafnarfjörður |
3:0 (2:0) |
|
22:00 |
Augnablik |
- |
UMF Stjarnan |
1:2 (0:1) |
|
|
India > Indian Super League 2023/2024 Playoffs > Halve Finale
|
|
16:00 |
FC Goa |
- |
Mumbai City FC |
2:3 (1:0)
|
|
|
Indonesië > Liga 1 2023/2024
|
|
10:00 |
Persebaya Surabaya |
- |
Bali United |
0:2 (0:1)
|
|
14:00 |
Persik Kediri |
- |
PSS Sleman |
4:4 (2:3)
|
|
|
Israël > State Cup 2023/2024 > Halve Finale
|
|
19:30 |
Hapoel Be'er Sheva |
- |
Maccabi Netanya |
3:2 (0:1, 2:2) n.v. |
|
|
Italië > Coppa Italia 2023/2024 > Halve Finale
|
|
21:00 |
Atalanta |
- |
ACF Fiorentina |
4:1 (1:0)
|
|
|
Italië > Serie D Girone C 2023/2024
|
|
15:00 |
Virtus Bolzano |
- |
Portogruaro Summaga |
2:2 |
|
|
Japan > League Cup 2024 > 2e Ronde
|
|
12:00 |
Kataller Toyama |
- |
Shimizu S-Pulse |
6:5 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
12:00 |
Fagiano Okayama |
- |
Yokohama FC |
3:5 (1:1, 2:2, 3:3) d.p.
|
|
12:00 |
FC Ryūkyū |
- |
Gamba Osaka |
2:1 (1:0)
|
|
12:00 |
Blaublitz Akita |
- |
Shonan Bellmare |
2:1 (0:0, 1:1) n.v.
|
|
12:00 |
Roasso Kumamoto |
- |
Sagan Tosu |
0:1 (0:1)
|
|
12:00 |
AC Nagano Parceiro |
- |
Kyoto Sanga FC |
3:2 (1:2, 2:2) n.v.
|
|
12:00 |
Thespakusatsu Gunma |
- |
Kashiwa Reysol |
1:3 (0:3)
|
|
12:00 |
Nara Club |
- |
Sanfrecce Hiroshima |
0:6 (0:1)
|
|
12:30 |
Gainare Tottori |
- |
Urawa Red Diamonds |
2:5 (1:2)
|
|
|
Litouwen > A Lyga 2024
|
|
|
FK Panevėžys |
- |
FC Džiugas |
uitgest.
|
|
17:00 |
FK TransINVEST |
- |
FC Hegelmann |
1:2 (0:0)
|
|
18:00 |
Kauno Žalgiris |
- |
FK Banga Gargždai |
0:3 (0:2)
|
|
19:00 |
FK Žalgiris |
- |
DFK Dainava |
4:0 (2:0)
|
|
|
Luxemburg > Coupe 2023/2024 > Kwartfinale
|
|
20:00 |
US Hostert |
- |
US Mondorf |
1:2 |
|
20:00 |
Progrès Niedercorn |
- |
FC Differdange 03 |
2:0 |
|
20:00 |
Jeunesse Esch |
- |
Swift Hesperange |
0:2 |
|
20:00 |
Yellow Boys Weiler |
- |
UNA Strassen |
0:2 |
|
|
Mexico > LP - Serie A 2023/2024 Grupo A
|
|
|
Chihuahua FC |
- |
Saltillo FC |
geannuleerd |
|
|
Mexico > LP - Serie B 2023/2024 Playoffs > Reclasificación
|
|
20:00 |
Avispones de Chilpancingo |
- |
Artesanos Metepec |
1:2 (1:2)
|
|
|
Mexico > U18 Fuerzas Basicas 2023/2024 Clausura
|
|
17:00 |
FC Juárez |
- |
Santos Laguna |
1:5 (0:3)
|
|
|
Mexico > U16 Fuerzas Basicas 2023/2024 Clausura Playoffs > Kwartfinale
|
|
17:00 |
Atlas Guadalajara |
- |
Gallos Blancos |
2:0 (1:0)
|
|
18:00 |
CF Pachuca |
- |
UANL Tigres |
2:4 (2:4)
|
|
19:30 |
CF América |
- |
Deportivo Guadalajara |
3:5 (1:1, 2:2) d.p.
|
|
19:30 |
Santos Laguna |
- |
Club Necaxa |
1:3 (0:1)
|
|
|
Moldavië > Cupa Moldova 2023/2024 > Halve Finale
|
|
18:00 |
FC Zimbru |
- |
FC Sheriff |
1:0 (0:0) |
|
18:00 |
CS Petrocub |
- |
FC Bălţi |
5:1 (2:1) |
|
|
Nederland > Eredivisie 2023/2024
|
|
18:45 |
FC Twente |
- |
Almere City FC |
3:1 (1:0)
|
|
21:00 |
AFC Ajax |
- |
SBV Excelsior |
2:2 (1:1)
|
|
|
Nicaragua > Liga Primera 2023/2024 Clausura
|
|
23:00 |
Matagalpa FC |
- |
Managua FC |
0:2 (0:1)
|
|
|
Noorwegen > Cupen 2024 > 2e Ronde
|
|
18:00 |
Skjervøy IK |
- |
Alta IF |
0:1 (0:1) |
|
18:00 |
IF Fløya |
- |
Tromsø IL |
0:6 (0:2)
|
|
18:00 |
IK Junkeren |
- |
FK Bodø/Glimt |
0:2 (0:1)
|
|
18:00 |
Melhus IL |
- |
Ranheim IL |
1:5 (0:4)
|
|
18:00 |
IL Stjørdals-Blink |
- |
Levanger FK |
0:1 (0:1)
|
|
18:00 |
SK Træff |
- |
Kristiansund BK |
1:2 (1:1)
|
|
18:00 |
Strindheim IL |
- |
Molde FK |
1:2 (0:1)
|
|
18:00 |
IL Hødd |
- |
Aalesunds FK |
1:0 (0:0, 0:0) n.v.
|
|
18:00 |
Stord IL |
- |
Lysekloster IL |
0:4 (0:1) |
|
18:00 |
IL Bjarg |
- |
Åsane Fotball |
0:3 (0:2)
|
|
18:00 |
Frøya FK |
- |
Sogndal IL |
5:6 (1:1, 2:2, 2:2) d.p.
|
|
18:00 |
Askøy FK |
- |
SK Brann |
2:5 (2:2)
|
|
18:00 |
Torvastad IL |
- |
Viking FK |
3:4 (1:2)
|
|
18:00 |
SK Vard |
- |
Sandnes Ulf |
0:4 (0:3)
|
|
18:00 |
FK Mandalskameratene |
- |
Bryne FK |
0:7 (0:2)
|
|
18:00 |
Flekkerøy IL |
- |
Egersunds IK |
0:1 (0:0)
|
|
18:00 |
Pors Grenland |
- |
Odds BK |
0:1 (0:0)
|
|
18:00 |
Fram Larvik |
- |
FK Arendal |
0:3 (0:2) |
|
18:00 |
Elverum Fotball |
- |
Hamarkameratene |
2:4 (1:3)
|
|
18:00 |
Eidsvold TF |
- |
Mjøndalen IF |
1:0 (0:0)
|
|
18:00 |
Ullensaker/Kisa IL |
- |
Rosenborg BK |
1:3 (1:2)
|
|
18:00 |
Frigg Oslo FK |
- |
KFUM Oslo |
0:3 (0:1)
|
|
18:00 |
Bærum SK |
- |
Stabæk IF |
0:5 (0:3)
|
|
18:00 |
Kjelsås Fotball |
- |
Kongsvinger IL |
3:2 (1:2)
|
|
18:00 |
Råde IL |
- |
Moss FK |
2:1 (0:1)
|
|
19:00 |
Tromsdalen UIL |
- |
Lyn Oslo |
3:1 (1:0, 1:1) n.v.
|
|
19:00 |
FK Jerv |
- |
Strømsgodset IF |
0:3 (0:2)
|
|
19:05 |
Strømmen IF |
- |
Lillestrøm SK |
4:5 (0:4)
|
|
|
Oostenrijk > Bundesliga 2023/2024 Meistergruppe
|
|
18:30 |
TSV Hartberg |
- |
LASK |
1:2 (1:1)
|
|
18:30 |
SK Austria Klagenfurt |
- |
RB Salzburg |
4:3 (0:2)
|
|
20:30 |
Rapid Wien |
- |
Sturm Graz |
1:3 (1:3)
|
|
|
Peru > Segunda División 2024 Fase regional
|
|
22:30 |
Carlos Stein |
- |
Pirata |
0:1 (0:0)
|
|
|
Polen > I Liga 2023/2024
|
|
18:00 |
Wisła Płock |
- |
Miedź Legnica |
2:1 (0:1)
|
|
18:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Arka Gdynia |
2:0 (0:0)
|
|
20:30 |
Lechia Gdańsk |
- |
Polonia Warszawa |
1:0 (1:0)
|
|
|
Portugal > Segunda Liga 2023/2024
|
|
21:15 |
AVS |
- |
FC Porto B |
0:2 (0:1)
|
|
|
Qatar > Qatar Stars League 2023/2024
|
|
17:30 |
Umm-Salal |
- |
Al Duhail SC |
2:0 (0:0)
|
|
17:30 |
Al Shamal SC |
- |
Al Sadd |
0:4 (0:2)
|
|
17:30 |
Al Arabi |
- |
Al Markhiya SC |
1:2 (1:1)
|
|
17:30 |
Al Wakrah |
- |
Al Gharafa |
2:4 (0:1)
|
|
17:30 |
Al Rayyan |
- |
Al Ahli Doha |
4:1 (1:1)
|
|
17:30 |
Muaither SC |
- |
Qatar SC |
3:5 (2:3)
|
|
|
Roemenië > Liga 1 2023/2024 Relegation
|
|
15:45 |
Universitatea Cluj |
- |
FC Politehnica Iași |
1:0 (0:0)
|
|
|
Roemenië > Liga 1 2023/2024 Championship
|
|
18:00 |
Farul Constanța |
- |
Rapid Bucureşti |
3:1 (1:1)
|
|
20:45 |
Sepsi OSK |
- |
FCSB |
2:2 (1:2)
|
|
|
Rusland > Premier Liga 2023/2024
|
|
15:00 |
FK Orenburg |
- |
Dinamo Moskou |
1:2 (0:0)
|
|
17:15 |
FK Nizhny Novgorod |
- |
Lokomotiv Moskou |
2:3 (1:0)
|
|
19:30 |
FK Krasnodar |
- |
Baltika Kaliningrad |
3:2 (1:0)
|
|
19:30 |
Zenit St. Petersburg |
- |
Rubin Kazan |
0:2 (0:0)
|
|
|
Rusland > 1. Division 2023/2024
|
|
11:00 |
SKA-Khabarovsk |
- |
Rodina Moskva |
2:1 (0:0)
|
|
15:00 |
FK Tyumen |
- |
Chernomorets Novorossisk |
1:1 (1:1)
|
|
16:00 |
Alania Vladikavkaz |
- |
Kuban Krasnodar |
3:0 (0:0)
|
|
16:00 |
Volgar Astrakhan |
- |
Torpedo Moskva |
1:1 (0:1)
|
|
16:30 |
Akron Tolyatti |
- |
FK Leningradets |
0:0 (0:0)
|
|
17:00 |
FK Neftekhimik |
- |
Shinnik Yaroslavl |
1:2 (1:1)
|
|
17:00 |
Sokol Saratov |
- |
Enisey Krasnoyarsk |
0:2 (0:2)
|
|
18:00 |
FK Khimki |
- |
FK Kamaz |
1:0 (0:0)
|
|
18:30 |
FK Dinamo Makhachkala |
- |
Arsenal Tula |
0:0 (0:0)
|
|
|
Rusland > 2. Division A Gold 2023/2024 Phase II
|
|
13:30 |
FK Krasnodar 2 |
- |
FK Murom |
1:2 (1:0)
|
|
14:30 |
FK Novosibirsk |
- |
Rodina Moskva 2 |
1:1 (1:0)
|
|
17:00 |
Metallurg Lipetsk |
- |
FK Chelyabinsk |
2:2 (0:0)
|
|
17:30 |
FK Chayka |
- |
FK Ufa |
1:0 (1:0)
|
|
18:00 |
Rotor Volgograd |
- |
Veles Moskva |
2:3 (0:2)
|
|
|
Rusland > 2. Division A Silver 2023/2024 Phase II
|
|
15:00 |
FK Mashuk KMV |
- |
Dinamo Bryansk |
1:0 (0:0)
|
|
15:00 |
Irtysh Omsk |
- |
Spartak Kostroma |
0:0
|
|
16:00 |
Volga Ulyanovsk |
- |
Khimik Dzerzhinsk |
0:1 (0:0)
|
|
17:00 |
Tekstilshchik Ivanovo |
- |
Torpedo Miass |
1:1 (0:0)
|
|
17:00 |
Avangard Kursk |
- |
FK Kaluga |
1:2 (0:2)
|
|
|
Rusland > 2. Division B Gr.1 2024
|
|
15:00 |
Pobeda Khasavyurt |
- |
FC Sevastopol |
0:0 (0:0)
|
|
15:00 |
Kuban-Holding Pavlovskaya |
- |
Spartak Nalchik |
0:1 (0:1)
|
|
|
San Marino > Campionato 2023/2024 ECL Playoffs > 1e Ronde
|
|
20:45 |
AC Juvenes/Dogana |
- |
FC Domagnano |
3:2 (1:2)
|
|
20:45 |
SS Folgore/Falciano |
- |
FC Fiorentino |
2:0 (1:0)
|
|
|
Servië > Kup Srbije 2023/2024 > Halve Finale
|
|
16:00 |
FK Radnički 1923 |
- |
Vojvodina |
0:1 (0:0)
|
|
19:00 |
Rode Ster Belgrado |
- |
Partizan |
2:0 (2:0)
|
|
|
Slovenië > Pokal Slovenije 2023/2024 > Halve Finale
|
|
20:00 |
ND Gorica |
- |
ND Beltinci |
5:3 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
|
Spanje > Vrouwen Primera División 2023/2024
|
|
18:00 |
Levante Las Planas |
- |
FC Barcelona |
2:4 (2:4)
|
|
|
Spanje > A-jun División de Honor Grupo 6 2023/2024
|
|
12:30 |
CD Atlético Paso |
- |
CD Orientación Marítima |
2:1 (1:0) |
|
|
Tsjechië > Pohár FAČR 2023/2024 > Halve Finale
|
|
18:00 |
Viktoria Plzeň |
- |
FC Zlín |
3:0 (2:0)
|
|
|
Tsjechië > A-jun I. CLD 2023/2024
|
|
11:00 |
Vysočina Jihlava |
- |
Sparta Praag |
0:5 (0:3)
|
|
|
Tsjechië > B-jun I. CLD 2023/2024
|
|
13:15 |
Vysočina Jihlava |
- |
Sparta Praag |
0:3 (0:1)
|
|
|
Turkije > Türkiye Kupasi 2023/2024 > Halve Finale
|
|
19:30 |
Trabzonspor |
- |
Fatih Karagümrük |
3:2 (2:1)
|
|
|
Uruguay > Primera División 2024 Apertura
|
|
20:00 |
Rampla Juniors |
- |
Defensor Sporting |
2:1 (1:1)
|
|
|
Zweden > Allsvenskan 2024
|
|
19:00 |
AIK Solna |
- |
IFK Värnamo |
2:0 (2:0)
|
|
19:00 |
IF Brommapojkarna |
- |
IK Sirius |
1:1 (0:0)
|
|
19:00 |
IFK Göteborg |
- |
BK Häcken |
0:1 (0:1)
|
|
|
Zwitserland > Challenge League 2023/2024
|
|
19:30 |
Stade Nyonnais |
- |
FC Vaduz |
0:2 (0:2)
|
|
|
Zwitserland > 2. Liga interregional Gr.1 2023/2024
|
|
20:00 |
FC Lancy |
- |
FC Echichens |
5:1 (1:0)
|
|
20:15 |
FC Collex-Bossy |
- |
FC La Tour/Le Pâquier |
1:0 (1:0)
|
|
20:15 |
FC Farvagny/Ogoz |
- |
Urania Genéve Sport |
2:2 (1:0)
|
|
20:15 |
Olympique Genève |
- |
FC Amical Saint-Prex |
3:1 (2:0)
|
|
20:15 |
CS Romontois |
- |
Martigny Sports |
4:1 (3:1)
|
|
20:30 |
FC Veyrier Sports |
- |
FC Signal |
2:2 (2:0)
|
|
20:30 |
Stade Payerne |
- |
FC Dardania Lausanne |
2:2 (0:0)
|
|
|
Zwitserland > 2. Liga interregional Gr.2 2023/2024
|
|
20:00 |
FC Erguël |
- |
FC Muri-Gümligen |
0:6 (0:5)
|
|
20:00 |
FC Liestal |
- |
FC Bubendorf |
1:1 (0:0)
|
|
20:00 |
FC Pratteln |
- |
SC Binningen |
0:0 (0:0)
|
|
20:15 |
FC Bosporus |
- |
FC Besa |
1:4 (1:2)
|
|
20:15 |
SC Schöftland |
- |
BSC Old Boys |
1:3 (1:0)
|
|
20:45 |
FC Concordia Lausanne |
- |
FC Prishtina Bern |
1:1 (0:1)
|
|
|
Zwitserland > 2. Liga interregional Gr.3 2023/2024
|
|
20:00 |
FC Sursee |
- |
SC Cham II |
5:1 (2:1)
|
|
20:00 |
SC Emmen |
- |
SC Zofingen |
0:0
|
|
20:15 |
FC Gambarogno-Contone |
- |
FC Ascona |
1:1 (0:0)
|
|
20:15 |
FC Unterstrass |
- |
FC Red Star Zürich |
0:4 (0:2)
|
|
20:15 |
FC Locarno |
- |
FC Collina d'Oro |
0:1 (0:0)
|
|
20:15 |
SC Goldau |
- |
Zug 94 |
0:4 (0:1)
|
|
|
Zwitserland > 2. Liga interregional Gr.4 2023/2024
|
|
20:00 |
FC Wil 1900 II |
- |
Chur 97 |
2:1 (1:1)
|
|
20:00 |
FC Rapperswil-Jona II |
- |
FC Adliswil |
0:0 (0:0)
|
|
20:00 |
FC Uster |
- |
FC Lachen/Altendorf |
1:6 (1:3)
|
|
20:00 |
FC Bülach |
- |
FC Tägerwilen |
5:2 (2:0)
|
|
20:15 |
KF Dardania St. Gallen |
- |
SV Schaffhausen |
2:2 (1:1)
|
|
|
Zwitserland > U16 U16 Gruppe B 2023/2024
|
|
20:00 |
Team Liechtenstein |
- |
Team Zürich/Red-Star |
4:4
|
|
|
Zwitserland > A-jun U19 Elite 2023/2024
|
|
18:00 |
FC Luzern |
- |
FC Zürich |
2:3 (1:1)
|
|
|
Zwitserland > C-jun U15 Regional West 2023/2024
|
|
16:30 |
Team Vaud Yverdon Région et Broye |
- |
Team Vaud La Côte |
1:1 (0:1) |
|