Voetbalwedstrijden op » 25.08.2016
|
FIFA > Vriendschappelijk 2016 > Augustus
|
|
18:00 |
Qatar |
- |
Thailand |
3:0 (1:0)
|
|
|
FIFA > U17 Vriendschappelijk 2016 > Augustus
|
|
17:00 |
Tsjechië |
- |
Malta |
6:1 (3:1) |
|
|
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2016 > Augustus
|
|
11:00 |
Slowakije |
- |
Servië |
0:1 |
|
|
UEFA > EL-kwalificaties 2016/2017 > Play-Offs
|
|
18:30 |
Qarabağ FK |
- |
IFK Göteborg |
3:0 (2:0)
|
|
19:00 |
Slovan Liberec |
- |
AEK Larnaca |
3:0 (3:0)
|
|
19:00 |
Rosenborg BK |
- |
Austria Wien |
1:2 (0:0)
|
|
19:00 |
Grasshopper Club Zürich |
- |
Fenerbahçe |
0:2 (0:0)
|
|
19:00 |
Brøndby IF |
- |
Panathinaikos |
1:1 (1:0)
|
|
19:30 |
FK Partizani |
- |
FK Krasnodar |
0:0 (0:0)
|
|
20:00 |
BATE Borisov |
- |
FK Astana |
2:2 (1:0)
|
|
20:00 |
PAOK Saloniki |
- |
Dinamo Tbilisi |
2:0 (2:0)
|
|
20:00 |
Osmanlıspor FK |
- |
FC Midtjylland |
2:0 (1:0)
|
|
20:00 |
KRC Genk |
- |
Lokomotiva Zagreb |
2:0 (1:0)
|
|
20:00 |
AZ Alkmaar |
- |
Vojvodina |
0:0 (0:0)
|
|
20:00 |
KF Shkëndija 79 |
- |
KAA Gent |
0:4 (0:0)
|
|
20:00 |
RSC Anderlecht |
- |
Slavia Praag |
3:0 (2:0)
|
|
20:00 |
Sparta Praag |
- |
SønderjyskE |
3:2 (1:2)
|
|
20:15 |
NK Maribor |
- |
Gabala FK |
1:0 (0:0)
|
|
20:30 |
Rode Ster Belgrado |
- |
Sassuolo Calcio |
1:1 (0:1)
|
|
20:30 |
Hajduk Split |
- |
Maccabi Tel Aviv |
3:4 (1:0, 2:1, 2:1) d.p.
|
|
20:45 |
Olympiakos |
- |
FC Arouca |
2:1 (0:0, 0:1) n.v.
|
|
20:45 |
AS Saint-Étienne |
- |
Beitar Jerusalem |
0:0 (0:0)
|
|
20:45 |
West Ham United |
- |
Astra Giurgiu |
0:1 (0:1)
|
|
21:00 |
Shakhtar Donetsk |
- |
İstanbul Başakşehir |
2:0 (1:0)
|
|
21:05 |
Rapid Wien |
- |
AS Trenčín |
0:2 (0:2)
|
|
|
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2016/2017 > Groep 1
|
|
15:45 |
KÍ Klaksvík |
- |
PAOK Saloniki |
1:1 (0:1)
|
|
20:00 |
Apollon Limassol |
- |
KF Hajvalia |
1:0 (0:0)
|
|
|
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2016/2017 > Groep 2
|
|
17:00 |
Standard Liège |
- |
ŽFK Dragon 2014 |
11:0 (5:0)
|
|
20:00 |
FK Minsk |
- |
ŽNK Osijek |
5:0 (2:0)
|
|
|
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2016/2017 > Groep 3
|
|
15:00 |
Breiðablik |
- |
NSA Sofia |
5:0 (3:0)
|
|
19:00 |
ŽFK Spartak Subotica |
- |
Cardiff Metropolitan |
3:2 (1:2)
|
|
|
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2016/2017 > Groep 4
|
|
11:00 |
Olimpia Cluj |
- |
ŽFK Breznica |
10:0 (8:0)
|
|
18:00 |
Pärnu JK |
- |
Medyk Konin |
0:1 (0:1)
|
|
|
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2016/2017 > Groep 5
|
|
16:30 |
FC Zürich Frauen |
- |
FK Vllaznia |
3:0 (1:0)
|
|
20:30 |
Slovan Bratislava |
- |
ŽNK Pomurje |
2:4 (1:2)
|
|
|
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2016/2017 > Groep 6
|
|
11:00 |
Ramat HaSharon |
- |
WFC Zhytlobud-1 Kharkiv |
1:0 (0:0)
|
|
17:00 |
SFK 2000 Sarajevo |
- |
Rīgas FS |
3:0 (2:0)
|
|
|
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2016/2017 > Groep 7
|
|
15:00 |
BIIK Kazygurt |
- |
ARF Criuleni |
3:0 (2:0)
|
|
20:00 |
Wexford Youths WFC |
- |
Gintra Universitetas |
1:2 (0:1)
|
|
|
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2016/2017 > Groep 8
|
|
13:00 |
CF Benfica |
- |
Avaldsnes IL |
1:6 (1:4)
|
|
17:30 |
PK-35 Vantaa |
- |
Newry City LFC |
2:0 (1:0)
|
|
|
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2016/2017 > Groep 9
|
|
18:30 |
FC Twente |
- |
Hibernians FC |
9:0 (3:0)
|
|
18:30 |
Ferencvárosi TC |
- |
Konak Belediyesi GSK |
2:0 (0:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2016 > 2e Ronde
|
|
00:15 |
Bolívar |
- |
Atlético Nacional |
1:1 (0:0)
|
|
00:15 |
Cerro Porteño |
- |
Real Potosí |
6:0 (4:0)
|
|
02:45 |
Santa Cruz - PE |
- |
Sport Recife - PE |
0:0 (0:0)
|
|
02:45 |
Estudiantes |
- |
Belgrano de Córdoba |
1:0 (1:0)
|
|
02:45 |
Figueirense - SC |
- |
Flamengo RJ |
4:2 (3:1)
|
|
02:45 |
Independiente Medellín |
- |
Sportivo Luqueño |
3:0 (1:0)
|
|
|
CONCACAF > CONCACAF Champions Cup 2016/2017 > Groep D
|
|
02:00 |
Don Bosco FC |
- |
Árabe Unido |
2:5 (1:3)
|
|
|
CONCACAF > CONCACAF Champions Cup 2016/2017 > Groep G
|
|
04:00 |
UANL Tigres |
- |
Plaza Amador |
3:1 (1:1)
|
|
|
CONCACAF > CONCACAF Champions Cup 2016/2017 > Groep H
|
|
04:00 |
Real Estelí FC |
- |
FC Dallas |
1:1 (1:1)
|
|
|
AFC > AFC Cup 2017 > Qual. Gruppe B
|
|
11:00 |
Erchim FC |
- |
Nagaworld FC |
1:0 |
|
|
AFC > AFC Cup 2017 > Qual. Gruppe C
|
|
14:00 |
FC Tertons |
- |
Sheikh Russel KC |
4:3 |
|
|
Australië > NPL Capital Football 2016
|
|
08:30 |
Tuggeranong United |
- |
FFA CoE |
0:4 (0:1) |
|
|
België > Reserve Pro League 2016/2017
|
|
19:30 |
Club Brugge KV II |
- |
KVC Westerlo II |
6:1 |
|
|
Bolivia > Liga Profesional 2016/2017 Apertura
|
|
01:00 |
Universitario de Sucre |
- |
Jorge Wilstermann |
1:4 (1:3)
|
|
02:15 |
Oriente Petrolero |
- |
CD Guabirá |
1:0 (0:0)
|
|
|
Brazilië > Copa do Brasil 2016 > Achtste finale
|
|
00:30 |
Santos FC |
- |
Vasco da Gama - RJ |
3:1 (2:0) |
|
00:30 |
Athletico Paranaense |
- |
Grêmio Porto Alegre |
0:1 (0:1) |
|
02:45 |
São Paulo FC |
- |
Juventude - RS |
1:2 (1:1) |
|
02:45 |
Atlético Mineiro |
- |
Ponte Preta |
1:1 (0:1) |
|
|
Colombia > Primera A 2016 Clausura
|
|
01:00 |
Alianza Petrolera |
- |
Boyacá Chicó |
1:0 (0:0)
|
|
|
Denemarken > 1. Division 2016/2017
|
|
19:00 |
Vejle BK |
- |
AB Gladsaxe |
0:0 (0:0)
|
|
|
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2016/2017
|
|
18:15 |
Arminia Ludwigshafen |
- |
TSV Schott Mainz |
3:3 (0:2)
|
|
|
Engeland > Premier League 2 2016/2017
|
|
13:30 |
Leicester City U23 |
- |
Everton FC U23 |
1:4 (0:1)
|
|
|
Engeland > Premier League 2 Div. 2 2016/2017
|
|
20:00 |
Norwich City U23 |
- |
Middlesbrough FC U23 |
1:2 (0:1)
|
|
|
Frankrijk > National 2016/2017
|
|
20:00 |
Pau FC |
- |
US Quevilly-Rouen |
2:2 (1:1) |
|
|
IJsland > 1. deild 2016
|
|
20:00 |
Keflavík ÍF |
- |
Haukar Hafnarfjörður |
1:0 |
|
20:00 |
Leiknir Reykjavík |
- |
Fram Reykjavík |
2:1 |
|
20:00 |
UMF Selfoss |
- |
UMF Grindavík |
1:1 |
|
|
Japan > J2 League 2016
|
|
12:00 |
Hokkaido Consadole Sapporo |
- |
Roasso Kumamoto |
1:0 (0:0)
|
|
|
Litouwen > A Lyga 2016
|
|
17:00 |
FK Jonava |
- |
Utenis Utena |
1:0 (0:0)
|
|
18:30 |
FK Trakai |
- |
Kauno Žalgiris |
3:0 (0:0)
|
|
|
Mexico > Copa MX 2016/2017 Apertura > Groep 2
|
|
04:00 |
Deportivo Guadalajara |
- |
Cafetaleros de Tapachula |
1:0 |
|
|
Mexico > Copa MX 2016/2017 Apertura > Groep 4
|
|
02:00 |
Alebrijes de Oaxaca |
- |
Monarcas Morelia |
2:1 |
|
|
Mexico > Copa MX 2016/2017 Apertura > Groep 5
|
|
03:30 |
Mineros de Zacatecas |
- |
CF América |
0:2 |
|
|
Mexico > Copa MX 2016/2017 Apertura > Groep 7
|
|
04:00 |
FC Juárez |
- |
Santos Laguna |
3:3 |
|
|
Noorwegen > 1. Divisjon 2016
|
|
19:00 |
IL Hødd |
- |
Mjøndalen IF |
2:1 (2:1)
|
|
19:00 |
Sandefjord Fotball |
- |
Raufoss IL |
3:1 (2:0)
|
|
|
Oezbekistan > Super League 2016
|
|
15:00 |
Obod Tashkent |
- |
Metallurg Bekobod |
1:1 |
|
15:30 |
Sho’rtan G’uzor |
- |
Navbahor Namangan |
3:2 |
|
|
Peru > Primera División 2016 Liguilla > Groep A
|
|
20:15 |
Unión Comercio |
- |
FBC Melgar |
0:0 (0:0)
|
|
22:30 |
Deportivo Municipal |
- |
Juan Aurich |
1:4 (0:0)
|
|
|
Rusland > Kubok 2016/2017 > 4e Ronde
|
|
19:00 |
Baltika Kaliningrad |
- |
Dinamo Moskou |
1:3 (0:1, 1:1) n.v.
|
|
|
Saoedi-Arabië > Crown Prince Cup 2016/2017 > 1e Ronde
|
|
17:50 |
Hajer Club |
- |
Damac FC |
4:2 (0:0, 1:1, 3:3) d.p. |
|
18:00 |
Al Shoulla FC |
- |
Al Batin |
4:5 (0:0, 0:0, 0:0) d.p. |
|
19:55 |
Al Wehda |
- |
Al Qaisumah |
3:1 |
|
|
Singapore > Premier League 2016
|
|
13:30 |
Geylang International |
- |
Balestier Khalsa |
2:1 (1:1) |
|
|
Slowakije > Super Liga 2016/2017
|
|
19:00 |
FC DAC 1904 |
- |
FK Senica |
0:0 (0:0)
|
|
|
Verenigde Staten > Major League Soccer 2016
|
|
01:30 |
Impact de Montréal |
- |
D.C. United |
1:1 (0:1)
|
|
01:30 |
Columbus Crew |
- |
Philadelphia Union |
1:2 (0:0)
|
|
01:30 |
Orlando City |
- |
Toronto FC |
1:2 (0:1)
|
|
02:30 |
Chicago Fire |
- |
Los Angeles Galaxy |
2:2 (2:1)
|
|
03:00 |
Houston Dynamo |
- |
Seattle Sounders |
1:1 (0:0)
|
|
04:30 |
San Jose Earthquakes |
- |
New England Revolution |
0:0 (0:0)
|
|
|
Verenigde Staten > North American Soccer League 2016 Fall Season
|
|
01:00 |
Ottawa Fury |
- |
Miami FC |
0:0 (0:0)
|
|
|
Zweden > Svenska Cupen 2016/2017 > 2e Ronde
|
|
18:00 |
Torns IF |
- |
Varbergs BoIS |
1:3 (1:1)
|
|
18:15 |
Kristianstad FC |
- |
Ljungskile SK |
4:3 (2:0, 2:2, 3:3) d.p.
|
|
18:15 |
IK Gauthiod |
- |
IF Elfsborg |
0:7 (0:2)
|
|
18:30 |
FC Höllvikens |
- |
Örgryte IS |
1:2 (0:1, 1:1) n.v.
|
|
19:00 |
Landskrona BoIS |
- |
Malmö FF |
3:1 (2:0)
|
|
19:00 |
BKV Norrtälje |
- |
GIF Sundsvall |
1:0 (1:0)
|
|
19:00 |
IFK Hässleholm |
- |
Halmstads BK |
0:4 (0:1)
|
|